آب آشامیدنی تمیز در سال 2020

آیا همه ما فقط می توانیم قبول کنیم که ما بیش از آب بطری هستیم؟ خوب ، خوب.

اگر شما در مورد از بین بردن پلاستیک یکبار مصرف از زندگی خود هستید ، اما آب شیر آب شما مستقیماً غیر قابل تصور است ، این کار کمی دشوار می شود. آرامش: ما می توانیم آن را حل کنیم.

فیلترهای تصفیه آب و تصفیه کننده های آلودگی و ناخالصی ها را از آب خارج می کنند تا آن را برای نوشیدن و پخت و پز مناسب تر کنند. این به شما امکان می دهد از یک بطری آب قابل استفاده مجدد استفاده کنید و آن را با آب تمیز پر کنید که در واقع از نوشیدن آن احساس خوبی دارید.

فیلترها می توانند جای صدها بطری آب پلاستیکی را بگیرند ، این به شما کمک می کند تا دوستدار محیط زیست باشید و مقدار آن را کاهش دهید. پلاستیک در محل های دفن زباله. سیستم های تصفیه نیز در مناطقی که آب شیر برای آشامیدن آنها ناامن است ، مضراب نیستند ، مادامی که آلودگی های مناسب مانند سرب را از بین ببرند. برخی حتی طعم و بوی گوگرد را از آب چاه دور می کنند ، که شگفت آور است.

آیا باید آب شیر خود را فیلتر کنید؟

بستگی دارد. اگر بو و طعم کلر را تجربه می کنید ، ممکن است بخواهید آب خود را از طریق فیلتر انجام دهید. اگر در منطقه ای با منابع آب تهدیدآمیز یا به خطر افتاده زندگی می کنید ، کاملاً بله ، باید آب شیر خود را فیلتر کنید – شما نمی خواهید که از سرب یا جیوه یا باکتری ها بنوشید. همانطور که گفته شد ، اگر آب چاه دارید و از آب بطری یا طبل آب زندگی کرده اید ، در واقع می توانید یک سیستم تصفیه را تهیه کرده و آب شیر آب خود را قابل آشامیدن کنید.

اگر درباره کیفیت آب خود مطمئن نیستید و عصبی هستید ، آن را تست کنید. این می تواند به شما کمک کند تعیین کنید که آیا باید در یک فیلتر سرمایه گذاری کنید.

چه نوع فیلتر آب بهترین است؟

چند نوع فیلتر آب مختلف وجود دارد ، و هر یک آنها برای اهداف مختلف بهترین هستند.

پارچ و توزیع کننده فیلتر آب. : این ساده ترین گزینه تصفیه آب است زیرا تمام آنچه از شما لازم است پر کردن مخزن و اجازه دادن فیلتر آب به داخل ظرف است. این نوع فیلترها به راحتی در یخچال یا پیشخوان ذخیره می شوند. گلدان ها و ضسبنسرس معمولاً برای افرادی که به یکباره آب تصفیه شده نیازی ندارند ، مناسب ترین هستند. آنها معمولاً آب را تصفیه نمی کنند ، بنابراین برای آب شهری که ویروس یا باکتری در آن وجود ندارد ، نیز مناسب هستند.

شیرهای نصب شده: یک فیلتر آب شیر به شما امکان می دهد آب فیلتر شده را جدا کنید. مستقیم از سینک خود را به لیوان خود. آنها به شیر شما وصل می شوند و معمولاً بیشتر از گزینه های دیگر ماندگار می شوند ، ناخالصی های بیشتری را نسبت به پارچ ها فیلتر می کنند. آنها معمولاً کمی حجیم به نظر می رسند ، اما از طرف دیگر هیچ فضایی را در یخچال نمی گیرند.

تحت سیستم های تصفیه سینک: سیستم های تصفیه آب زیر سینک هستند. وظایف کمی سنگین تر است و به طور معمول برای آب است که به کمک کمی احتیاج دارد. به عنوان مثال ، اگر شما آب خوبی دارید ، یکی از این سیستم ها می تواند باعث نوشیدن آن شود و از بوی تخم مرغ پوسیده آن و رنگ قهوه ای کمی خلاص شود. سیستم های تصفیه کامل در مقایسه با آب جاری فقط یک فیلتر درون یک ظرف ، بهترین کار را برای تمیز کردن و تصفیه آب انجام می دهند.

آیا فیلترهای آب واقعاً کار می کنند؟

در یک کلام ، بله. شما در واقع می توانید چندین روش مختلف آب خود را آزمایش کنید و ببینید چه تفاوتی در فیلتر ایجاد می کند. آزمایش سطح pH یک مسیر است و می خواهید مطمئن شوید که آب شما حدوداً هفت تا 10 است.

آزمایش دیگر برای اندازه گیری کل مواد جامد محلول (TDS) یا نمک ، فلز یا مواد معدنی موجود در آب است. اینها سرب و کلرهای شما و سایر آلودگیهای مشابه هستند. TDS در میلی گرم بر واحد حجم اندازه گیری می شود یا به قطعات در میلیون نیز گفته می شود (ppm). آب آشامیدنی ایده آل 0 تا 50 ppm است ، سطح قابل قبول از 50 تا 140 ppm است و متوسط ​​آب شیر آب بین 140 تا 400 ppm است. در اصل ، هرچه تعداد این تعداد بیشتر باشد ، بیشتر فلزات و مواد معدنی موجود در آب شما وجود دارد.

بهترین راه برای تشخیص اینکه یک فیلتر باعث ایجاد تفاوت می شود ، اندازه گیری سطح آب شیر آب فیلتر نشده شما در مقابل میزان آب موجود در فیلتر شما است. . بعضی اوقات اگر یک فیلتر قدیمی باشد یا به درستی نصب نشده باشد ، در واقع تعداد فیلترهای شما در نمونه فیلتر بالاتر خواهد بود. این یک مشکل است و شما باید یا فیلتر را تعویض کنید یا با کتابچه راهنمای محصول مشورت کنید تا ببینید مسئله می تواند چه چیزی باشد.

چه چیزی را باید در فیلتر آب جستجو کنم؟

قبل از اینکه به دنبال فیلتر آب هستید ، نگاه کنید. در آب شما چه نوع آلودگی در آن وجود دارد؟ اگر این موارد کاملاً استاندارد مانند کلر ، جیوه و سموم دفع آفات است ، می توانید با یک فیلتر خیلی ساده مانند یک پارچ بریتانیا دور شوید. اگر موارد بسیار شدیدتری در آب مانند سرب و باکتری ها دارید ، یک فیلتر آب اسمز معکوس یا پیوست شیر ​​ممکن است مناسب تر نیازهای شما باشد.

در حالی که برخی از فیلترها در اینجا جمع شده اند ، تعداد ترسیمی از آلاینده ها و ناخالصی های موجود در آنها را ذکر می کنید ، همه این موارد در آب شما نخواهد بود. شما فقط ممکن است کلر را در آب خود داشته باشید و نیازی به نگرانی در مورد سرب نیست. ببینید آیا می توانید دست خود را به یک گزارش رسمی در مورد آب برساند تا دقیقاً بدانید چه چیزی آب شما را آلوده می کند تا بتوانید بهترین فیلتر را برای وضعیت خود پیدا کنید.

پس از انجام ساعت ها تحقیق و مطالعه بسیاری از بررسی ها ، ما به اینجا رسیدیم. با چند انتخاب برتر برای بهترین فیلترهای آب.


فیلتر ماندگار • طراحی صرفه جویی در فضا

برخی داوران نشتی را تجربه کردند

پر کردن بیش از حد یا قرار دادن نادرست درب ممکن است باعث نشت شود ، اما این پارچ کار بسیار خوبی را انجام می دهد تا عناصر ناخواسته را از آب فیلتر کند.

Brita Everyday Filter

این پارچ به شما آب تمیز می دهد تا بتوانید در یخچال خود را با قیمت مناسب ذخیره کنید.

 • آنچه فیلتر می کند:
  کلر ، مس ، جیوه و کادمیوم
 • ظرفیت:
  2.4 لیتر
برای آب تمیز تر و مزه ای بهتر که می توانید در یخچال خود ذخیره کنید ، Britt Everyday Filter Pitcher را امتحان کنید و عادت آب بطری خود را به خوبی لگد کنید. این یک گزینه بسیار ابتدایی و مقرون به صرفه است که وقتی از فیلتر آب استفاده می شود ، اما کار را به طور جدی انجام می دهد.
با استفاده از این پارچ و کارتریج تصفیه شده آن ، آب کلرید ، مس ، جیوه و کادمیوم کاهش می یابد. یک فیلتر می تواند 150 لیتر آب قبل از نیاز به تعویض (حدود هر دو ماه) بگذرد. به عبارت دیگر ، یک فیلتر بریتانیا تنها 300 بطری آب پلاستیکی استاندارد را به خود اختصاص می دهد.
مخزن جدا می شود و شما نیاز به تمیز کردن این پارچ را هر از گاهی دارید.

کنتور با کیفیت شامل • مارپیچ جانبی • سرب را حذف می کند

فیلتر تا زمانی که رقبا دوام نیاورد • فیلتر جایگزین گران قیمت هستند

این فیلتر بسیاری از مواد ناخالص را از آب شما خارج می کند ، هرچند که نیاز به تعویض بیشتر است.

Pither ZeroWater

این پارچ دارای یک کنتور با کیفیت و یک مارپیچ جانبی ، دارای چندین ویژگی برجسته است.

 • آنچه فیلتر می کند:
  گرد و غبار ، زنگ زدگی ، سموم دفع آفات ، علف کش ها ، جیوه ، کلر ، کلرامین ، کروم ، سرب و سایر ترکیبات معدنی و جامدات معلق
 • ظرفیت:
  2.5 لیتر
برای یک پارچ با زنگ ها و سوت های بیشتر ، به این محصول ZeroWater بروید که با یک متر برای آزمایش کیفیت آب همراه است و دارای یک مارپیچ در پایه برای پخش آب آسان تر است.
فیلتر ZeroWater از یک سیستم پنج مرحله ای برای از بین بردن ناخالصی های جامد و شیمیایی از جمله زنگ زدگی و سرب استفاده می کند. نکته منفی این است که کارتریج تصفیه آن تا زمانی که بریتا نباشد دوام نمی آورد ، با دامنه معمولی 100 تا 150 لیتر یا تقریباً یک تا دو ماه. این می تواند بسته به کیفیت اولیه آب شما متفاوت باشد.
در جائیکه فیلتر از طول عمر کمتری برخوردار است ، عملکرد آن باعث می شود که ناخالصی های بیشتری نسبت به پارچ فیلترهای روزانه Brita از بین برود.

عمر طولانی فیلتر • موجب صرفه جویی در فضا

ظاهر بزرگ • پلاستیک بیشتر از فلز در معرض آسیب است

اگرچه از نظر زیبایی شناختی خوشایند تر نیست ، این پیوست شیر ​​آب به راحتی آب تمیز را فراهم می کند.

Spardar Tap Water Filter

این پیوست به طور مستقیم از شیر آب به شما فیلتر می شود.

 • آنچه فیلتر می کند:
  بیش از 70 آلاینده شامل سرب ، کلر ، جیوه و سموم دفع آفات
 • ظرفیت:
  N / A
روی این فیلترها از Spardar ضربه بزنید ، اما به نظر می رسد دردسرهای آن از پر کردن مداوم یک پارچ است. بعلاوه ، آنها هیچ فضای یخچال را نمی گیرند. تنظیم آسان است – آن را به جای سر شیر آب موجود خود پیچ ​​می کند.
این فیلتر بیش از 70 آلاینده از جمله سرب را کاهش می دهد و بیشتر از یک فیلتر پارچ معمولی دوام می آورد. به علاوه ، اهرم ساده امکان تغییر سریع و ساده از آب تصفیه شده به آب معمولی شیر را فراهم می کند.
توجه داشته باشید که در حالی که این ضمیمه شیر از پلاستیک ساخته شده است ، در صورتی که در کل نکته برای خنداندن پلاستیک در وهله اول می تواند آزار دهنده باشد.

عمر طولانی فیلتر • ارزان تر از رقبا

آیا آلودگی های زیادی را به عنوان رقبا فیلتر نمی کند

این با دوام ترین شیر آب نیست ، اما تمام زباله ها را از آب شما پاک می کند.

Brita Tap Filter

این بهترین فیلتر شیر نیست ، اما اگر صحیح نصب شود ، خوب کار می کند.

 • آنچه فیلتر می کند:
  60 آلاینده شامل سرب ، کلر ، بنزن و آزبست
 • ظرفیت:
  N / A
این فیلتر از بریتا به راحتی به شیر آب موجود شما وصل می شود تا مستقیماً از منبع آب آب تمیز خارج شود. این ماده از 60 معدن و آلودگی هایی مانند سرب ، کلر ، بنزن و آزبست فیلتر می کند.
این یکی 400 لیتر آب تمیز یا حدود سه ماه استفاده قبل از نیاز به تعویض کارتریج تصفیه تأمین می کند. چراغ نشانگر به شما امکان می دهد زمان دقیق تعویض فیلتر قدیمی را بشناسید.
این آلودگی مانند بسیاری از فیلترهای شیر دیگر حذف نمی شود ، اما اگر می خواهید مقداری پول پس انداز کنید یا به بریتانیا وفاداری داشته باشید ، این فیلتر خوب عمل می کند.

فیلتر طولانی مدت • حذف بسیاری از آلاینده ها

فضای کمی از فضای مناسب را به خود اختصاص می دهد • ممکن است مجبور شود سوراخ در سینک یا میز را سوراخ کند.

سیستم iSpace ناخالصی های بیشتری را از آب شما نسبت به پارچ یا پیوست شیر ​​جدا می کند.

سیستم تصفیه iSpring

این فیلترهای ماندگار سیستم زیر سینک ، آلودگی های موجود در شهر و آب چاه را از بین می برد.

 • آنچه فیلتر می کند:
  بیش از 1000 آلاینده شامل آرسنیک ، کلر ، سرب ، فلوراید ، فلزات سنگین و باکتری ها
 • ظرفیت:
  280 لیتر در روز
اگر در مورد تصفیه آب جدی هستید ، ممکن است یک سیستم زیر سینک برای شما مناسب باشد ، و این سیستم اسمز معکوس از iSpring توسط مشتریان آمازون بسیار رتبه بندی و تحسین می شود. این فیلتر برای آب و چاه های شهر و آب مناسب است و بیش از 1000 آلاینده از جمله سرب ، آرسنیک ، کلر و فلوراید را از بین می برد.
کاربران توصیه می کنند فیلتر را هر چهار تا شش ماه یک بار خاموش کنید ، که عمر فیلتر بسیار طولانی تری است که می خواهید با پارچ یا پیوست ضربه بزنید. از آنجا که این یک سیستم کامل است ، نیاز به نصب دارد. به منظور نصب سیستم اسمز معکوس ، یا باید یک سوراخ سوراخ کنید و یا از یک موجود برای قرار دادن سیستم استفاده کنید.

نصب ساده • عمر طولانی فیلتر

با هر شیر سازگار نیست • باز کردن سخت برای جایگزینی فیلتر

اگر می خواهید آب را از پیشخوان خود بیرون بکشید ، اما یک فرآیند نصب طولانی نمی خواهید.

فیلتر تصفیه آب APERX Countertop

این سیستم بدون فرایند نصب گسترده ، آب را از روی میز شما فیلتر می کند.

 • آنچه فیلتر می کند:
  کلر ، رسوب ، رادون ، کیست Giardia ، جیوه ، سموم دفع آفات و غیره
 • ظرفیت:
  N / A
این فیلتر کنترلی APEX در جایی بین یک شیر آب و یک سیستم زیر سینک قرار می گیرد.
به شیر استاندارد شما متصل می شود ، اما در کنار آن روی پیشخوان می نشیند و چاله مخصوص به خود را دارد. نصب آن بسیار آسان است و با تمام سخت افزارهای لازم همراه است.
این سیستم قلیایی آلاینده هایی مانند کلر ، رادون ، کیست Giardia ، جیوه و سموم دفع آفات را دقیقاً نوع مضراتی که شما نمی خواهید برای نوشیدن آن از بین ببرد حذف می کند. لطفاً توجه داشته باشید که این سیستم تصفیه خاص با هر نوع شیر سازگار نیست و در صورت داشتن مدل سمپاش ، بیرون کشیدن یا طراح ، به احتمال زیاد کار نخواهد کرد.

شیر ، چاه ، رودخانه و دریاچه را تمیز می کند • بزرگ ظرفیت • عمر طولانی فیلتر

اگرچه کمی گران تر است ، اما این فیلتر ناخالصی ها را بیش از فقط آب شیر حذف می کند.

فیلتر تصفیه آب Big Berkey

این دستگاه پخش كننده میز بزرگ آب را از شیر ، چاه ، رودخانه یا دریاچه تصفیه می كند.

 • آنچه فیلتر می کند:
  صدها آلاینده شامل ویروس ، باکتری ، سرب ، جیوه و سموم دفع آفات
 • ظرفیت:
  8.5 لیتر
این دستگاه پخش کننده بزرگ 8.5 لیتری Berkey به شما امکان می دهد مقدار مناسبی از آب تصفیه شده را در دست داشته باشید. با توجه به ابعاد آن ، این یک فیلتر صاف کنترلی واقعی است ، مگر اینکه یخچال گسترده ای داشته باشید.
فیلتر Berkey می تواند آب یا آب معمولی از چاه ها ، رودخانه ها و دریاچه ها را کنترل کند. این چیزی بیش از یک سیستم تصفیه است – در واقع آب را تصفیه می کند. این ویروس ها ، باکتری های بیماری زا ، کیست و انگل و مواد شیمیایی و فلزات ناخواسته را از بین می برد. Berkey با داشتن دو عنصر تصفیه ، می تواند 23000 لیتر آب را قبل از خرید فیلترهای جدید فیلتر کند.
طراحی آن و ساخت استیل ضد زنگ به معنای آن است که همچنین گزینه مناسبی برای کمپینگ اتومبیل است.

قابل حمل • باکتری ها و تک یاخته ها را از دریاچه ها و نهرها حذف می کند

نی نی به مکش قوی نیاز دارد

این بطری آب برای دسترسی به آب فیلتر شده هنگام مسافرت ، پیاده روی یا کمپینگ بسیار جذاب است.

بطری فیلتر آب LifeStraw

این بطری آب بلافاصله هنگام حرکت فیلتر می شود و حتی می تواند آب دریاچه و آب را کنترل کند.

 • آنچه فیلتر می کند:
  باکتریها ، انگلها ، میکروبلاستیک و مواد شیمیایی مانند کلر ، سموم دفع آفات و علف کش ها
 • ظرفیت:
  0.65 لیتر
وقتی در حال حرکت هستید ، همیشه به فیلتر آب مورد علاقه خود دسترسی نخواهید داشت ، بنابراین پیشنهاد می کنیم یکی را با خود به شکل بطری آب LifeStraw مصرف کنید.
یک فیلتر به نی وصل شده است ، بنابراین آب شما قبل از برخورد به دهان از طریق تصفیه عبور می کند و می تواند هنگام مسافرت یا پیاده روی ، آرامش خاطر را به شما منتقل کند.
فیلتر LifeStraw باکتری ها و انگل ها ، میکروبلاستیک و مواد شیمیایی مانند کلر ، سموم دفع آفات و علف کش ها را از بین می برد. بطری آب 0.65 لیتر دارد ، در چندین رنگ عرضه می شود و یک کارابین برای حمل راحت در آن قرار دارد.

.