آیا به دنبال جلوگیری از کورو ویروس هستید؟ دست از لمس صورت خود بردارید.

افشای کامل: در روند نوشتن این ، من چهره ام را لمس کرده ام نه دو ، بلکه 37 بار. بعد از Face Touch # 3 شروع به شمارش کردم ، وقتی فهمیدم که ممکن است مشکلی پیش بیاید. در آن زمان ، حقیقت وجود داشت: مانند خیلی از افراد زنده ، که قبل از من انسان را تنفس می کردند ، هر از گاهی چهره ام را لمس می کنم.

این همه چیز خوب و خوب است ، به جز ، البته ، وقتی صحبت از پیشگیری از بیماری می شود.

روز چهارشنبه ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها اولین مورد از ویروس جدید کروناویروس (که اکنون با عنوان Covid-19 شناخته شده است) در ایالات متحده را تأیید کرد که توسط یک بیمار از یک منبع ناشناخته با آن منعقد می شود.

تا کنون ، 60 مورد کروناویروس شناخته شده در ایالات متحده وجود دارد. از این تعداد ، 59 بیمار ویروس را با مسافرت به مناطقی که شیوع آن وجود داشته باشد یا از طریق تماس نزدیک با کسانی که به این ویروس مبتلا شده اند ، برداشتند. اکثریت (42) از آلوده شدگان آمریکایی ، در طول قرنطینه کشتی تفریحی الماس پرنسس ژاپن ، با coronavirus منقبض شده اند.

در حالی که زبان در مورد شیوع آن صحبت می کرد ، که در ووهان چین منشأ گرفته بود ، بعضی اوقات به سمت هشدار گرایی اقدام کرده است. ، به ویژه در رسانه های اجتماعی ، متخصصان پزشکی معتقدند که هنوز زمان آن نرسیده است که دزدکی شود.

دکتر لورون پریوی ، استادیار بالینی بیماری های عفونی کودکان و ایمونولوژی در NYU Langone Health ، گفت: "نیازی به وحشت وجود ندارد." "اقدامات احتیاطی خوب است ، اما لازم نیست با ترس زندگی کنید."

جلوگیری از تجمع ویروس مانند جلوگیری از شیوع ویروس های دیگر یا بیماری های ناشی از باکتری مشابه است.

یک تاکتیک فوق العاده آسان برای پیشگیری؟ متوقف کردن! لمس کردن! شما! صورت!

پاریک گفت ، در حالت ایده آل ، این اولین خط دفاع شما خواهد بود. از آنجا که افراد صورت خود را لمس می کنند ، بنابراین به طور مکرر ، او می گوید شستن کامل دست های شما یکی از اولین قدم های متناوب است که می توانید بردارید. علاوه بر این ، پیشگیری از اقدامات احتیاطی عادی آنفلوآنزا ، مانند شستن دست ها پس از تماس با افراد دیگر و گرفتن آنفولانزا ، می تواند به شما اطمینان دهد که در غیر این صورت از نظر تیپتوپ هستید.

"حتی اگر هیچ واکسنی وجود ندارد [for the coronavirus] ، شما باید همه چیزهایی را که می توانید اجتناب کنید ، واکسن دریافت کنید."

احتمالاً این روشها در سالم ماندن مفید هستند. با این وجود ، تمام این کارهایی که صورت انجام می دهد یکی از بزرگترین مقصرین (و راحت ترین رفع) در باکتری ها و انتقال ویروس است: هنگام لمس کردن چشم ، بینی یا دهان ، که احتمالاً در تمام مدت انجام می دهید ، شما نیز انتقال می دهید پاریک یادداشت می کند:

"مردم متوجه نمی شوند که هر چند وقت یکبار چهره خود را لمس می کند ، و در گسترش میکروب ها چقدر مهم است."

اما چگونه یک عادت تکانشی ، عمدتاً ناخودآگاه را بشکنید؟

در نهایت ، پاریخ دقیقاً چیزی را مانند Face Face Touly Tally توصیه می کند. (به هر حال: Face Touch Tally اکنون به 38 رسیده است.)

گفت: "سعی کنید آگاهانه در مورد آن فکر کنید." "شما متوجه خواهید شد ، و این ممکن است به شما کمک کند که متوقف شوید."

به گفته این ، شما می توانید در هر روز فقط در مورد آن فکر کنید ، بنابراین ، می توانید یک یادآوری را بر روی تلفن خود تنظیم کنید ، تا در صورتی که کمی فراموش کرده باشید ، خود را یادآوری کنید.

اگر خود را لمس صورت خود کردید ، پاریخ می گوید که باید فوراً دستان خود را بشویید. از آنجا که صابون و آب در یک مترو شلوغ یا سفر شما به فروشگاه مواد غذایی موجود نخواهد بود ، او توصیه می کند که ضدعفونی کننده دستی را با خود حمل کنید تا در صورت دور شدن از خانه ، دست خود را نیز تمیز کنید. یک سینک

اگر در یک میز کار می کنید ، تمیز نگه داشتن محل کار (با پاک کردن روزانه گوشی ، رایانه و سطح میز) می تواند به شما اطمینان دهد که هنگام انتقال باکتری یا ویروس در صورت وقوع ، لمس صورت خود را ندارید.

پاریخ با لمس صورت شما گفت: "به ناچار این اتفاق می افتد." "[But] این مهم است که شما آن مراحل آسان را طی کنید که خیلی طول می کشد."

آخرین شماره صورت لمسی؟ 39 ، اما کار روی آن

.