اریکه بدو با دختران پوما و بخور بخور فروخته می شود

اریکه بدو و دخترش پوما در "صبح بخیر تگزاس" می خوانند. "
عکس : screengrab ( WFAA ]

Tis 'The Season.

Erykah Badu (aka Lo Down Loretta Brown aka Badulla Oblongata aka Sara Bellum aka Girl Analogue in a World Digital and aka Manu مکزیک) به 5-0 بزرگ نزدیک می شود.

در 26 فوریه ، پیش بینی والا نفس 49 ساله خواهد بود.

و او در حال حاضر آن را با مینی من ، پوما سبتی کاری جشن می گیرد.

مادر و دختر روز جمعه در امواج هوایی "Good Morning Texas" ظاهر شدند تا یكی از بزرگترین آهنگهای Badu با عنوان "Time's A Way" را بخوانند ، با آهنگ جدیدی با عنوان "همه ی شادی" آمیخته شدند.
[19659005] و گذشته از چهار بار برنده جایزه گرمی که طلسم سرفه را تجربه کرده بود ، این دو یک جفت بسیار خوب ساختند.

یک مورد دیگر eason Badu دلیلی برای جشن گرفتن دارد. فروشگاه آنلاین جدید او در حال شکل گیری است تا یک موفقیت فراری باشد.

یا حداقل یکی از پیشنهادات پر سروصدا آن ، رایحه ای بخور بخور که با الهام از مهبل وی ساخته شده است.

بومی دالاس برای نمایش اینستاگرام به اینستاگرام اعلام کرد که " بخور حق بیمه بدو پوزه در کمتر از 20 دقیقه به فروش می رسد.

" خوب بچه ها ، متشکرم که اولین فیلم "Badussy" را ساختید … تا 19 دقیقه دیگر بفروشید. "Badu به 3.9 میلیون دنبال کننده در بستر انتخابی رسانه های اجتماعی خود گفت:

این محصول در روز پنج شنبه با هزینه 50 دلار برای جعبه 20 میله در پیش فروش در دسترس بود. اولین تاریخ کشتی برای 10 مارس تعیین شده بود.

براساس وب سایت وبلاگ جهانی Badu ، محصول "با خاکستر لباس زیر Badu ساخته شد. رزین خالص ، دست ساز ، آفتاب خشک. همچنین با روغنهای ضروری و گیاهان دارویی ایجاد شده است. "

" یک افسانه شهری وجود دارد که گربه من مردان را تغییر می دهد. " "مردانی که من عاشق آنها می شوند و عاشق من هستند ، شغل و زندگی را تغییر می دهند."

سال گذشته ، Badu به اینستایل گفت که هدف از فروشگاه آنلاین "تشویق شبکه بین مارک های کوچکتر و هنر معتبر است." خانه ها. این یک مرکز مشترک برای به اشتراک گذاشتن فضا با همه مردم است. "

او همچنین به پرفروش ترین مجله گفت که بازار جهانی بدو که کاپشن ها را با قیمت 125 دلار می فروشد و بطری های آب را با 8 دلار 0— بخشی از آن توسط الهام لباس های خیابانی نیویورک سیتی الهام گرفته است Chinatown Market .

.