استفن کلبرت ترامپ را به دلیل خرابکاری در اقدامات کاخ سفید برای پوشاندن وی ، مسخره می کند

رئیس جمهور دونالد ترامپ در نظرسنجی های CNN ، CNBC ، و حتی فاکس نیوز ، با دو رقم جو بایدن را دنبال می کند. بنابراین ، البته ، ترامپ را به توییتر فرستاده است تا فریاد بکشد که محبوب و محبوب او به طور قطعی چقدر است ، شکایت از اینکه رسانه های اصلی خبر از راهپیمایی خود (حضور فوق العاده ضعیف) در تولسا نمی دهند ، رتبه ای برای فاکس بود. اخبار.

"نکته عالی" گفت: اواخر شب میزبان استفن کلبرت. "در بحبوحه همه گیر جهانی و ناآرامی های گسترده مدنی ، گزارشگران کاملاً در حال فاش کردن داستان چند نفر در حال تماشای تلویزیون هستند. این عنوان را به من یادآوری می کند پس از پرل هاربر:" سخنرانی FDR رتبه بندی باورنکردنی می کند! همچنین جنگ ". [19659002] کولبرت با یک جمله فوق العاده نادر ، بسیار نفرین شده ادامه داد: "برای منصفانه بودن ، ترامپ درست است." تعداد زیادی از افراد ضبط كردند تا تماشای او را تحقیر كنند. این ضربه حس خوبی از تابستان است! "

ترامپ همچنین با پیامد سخنرانی خود در تالس تولس دست و پنجه نرم کرده است ، در طی آن او گفت که وی به مقامات بهداشتی دستور داده است که آزمایش کوراو ویروس را کند کنند تا آمریکا کمتر تأیید کند. همانطور که کولبرت خاطرنشان می کند ، کاخ سفید از آن زمان ادعا کرده است که رویکرد آشکار ترامپ "اگر نتوانم ببینم واقعاً واقعی نیست" به بهداشت عمومی فقط یک شوخی بود.

"بله ، او در مورد یک بیماری همه گیر جهانی شوخی می کند! كلبرت قبل از جعل ترامپ گفت: "من واقعاً كشتم!" گفت: "اين قطعه از موضع ويژه وي ،" دونالد ترامپ دت طنز جم است. " سپس من به صحنه رفتم. ""

متأسفانه برای کارمندان که مرتباً او را با دستمال بچه گانه و دستمال مرطوب بچه ها می دوندند ، رئیس جمهور به داستان روی جلد آنها چسبیده است. وقتی ترامپ مستقیماً درباره اظهار نظرهای خود در مورد آزمایش Coronavirus سؤال کرد ، گفت: صبح سه شنبه ، "من بچه نیستم. بگذارید فقط به شما بگویم ، بگذارید این مسئله را روشن کنم. "[خدایمن،گفت:"خدایمن،گفت:"کارکنانشماهرکاریکهمیکنندمیتوانندچرخهخبریشماراازخندقبیرونبیاورندوشمافقطآنرامعکوسکنید"

.