استفون ماربری در تلاش برای دریافت 10 میلیون ماسک به NYC است

 تصویر برای مقاله با عنوان استفون ماربری کار در تحویل 10 میلیون ماسک از چین به کارکنان بهداشتی شهر نیویورک

Photo : Lintao Zhang ( Getty Images )

همه گیر COVID-19 در حال انجام است با پاسخ مختلط مقامات دولتی در سطح ایالتی و فدرال. این امر باعث شده است كه كمكهایی از جاهایی بعید به دست آید.

طبق گزارش CBS News ، بازیکن سابق NBA ، استفان ماربری در تلاش است تا 10 میلیون ماسک N95 از چین به شهر نیویورک ، مرکز مرکز شیوع این کشور بدست آورد. در دهه گذشته ، ماربی بخش خوبی از را در بازی در انجمن بسکتبال چین گذراند و در سال 2019 به عنوان سرمربی مربی مبارزان سلطنتی پکن در سال 2019 انتخاب شد.

از CBS News:

ماربری به پست گفت که او در مورد معامله ای که به نیویورک امکان خرید 10 میلیون ماسک پزشکی با 2.75 دلار هر یک را صادر کرده است – نرخ ارزانتر نسبت به فروشندگان این ایالت در فروش آنها. تجهیزات لازم برای کارکنان بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان ، در مدت زمان بیش از پنج هفته دو میلیون تحویل داده می شوند.

دریافت کنند. به دلیل COVID-19 در نزدیکی او.

شهر نیویورک م. تیم بیل د بلسیو در حال حاضر "در حال بررسی خرید " است که ماربری تاسیس کرده بود. نیویورک بیش از 66،400 مورد و 1200 مرگ را دیده است. تا حالا. فقط در هفته گذشته ، شاهد بودیم كه شركت های اتومبیل سازی [9/9459016] شروع به تولید تهویه كننده ها برای رفع كمبودها می كنند ، شركت هایی مانند New Balance به ساخت ماسك ها تغییر كرده اند و ما افرادی مانند ماربری داریم كه آنچه را انجام می دهند ، انجام می دهند. می توانید ماسک و وسایل محافظتی را برای کارکنان بیمارستان و اولین پاسخ دهندگان که به آن احتیاج بیشتری دارند فراهم کند.

اگر چه ممکن است نتوانیم رهبری فعلی را برای امید از طریق این بحران جستجو کنیم ، حداقل این که هنوز افرادی وجود دارند که قدم می زنند و تلاش می کنند تا جایی که می توانند کمک کنند.

.