الیزابت وارن مایکل بلومبرگ را در این بحث منفجر کرد و اینترنت آن را دوست داشت

شیب عجیب ریاست جمهوری مایگ بلومبرگ Nega-Trump تا کنون لحظات فجیع کننده ای را ایجاد کرده است ، از Meatball Tweet و متا اسپونکن تاثیر گذار قابل اعتماد تا آن زمان که او یک چشمه سگ را تکان داد.

اما مگر اینکه کل این کارزار به نوعی هنر من در اینجا نیستم ، به هیچ وجه تیم استراتژی بلومبرگ برای او برنامه ریزی نکرده است که به طور کامل از الیزابت وارن پنج دقیقه از چهارشنبه شب بخواند. مباحثه دموکراتیک.

سناتور وارن "می خواهم در مورد اینکه چه کسی علیه ما مخالف هستیم صحبت کنم: یک میلیاردر که زنان را" چربی های چربی "و" لزبین های اسب سوار "می نامد. "و نه ، من در مورد دونالد ترامپ صحبت نمی کنم – من در مورد شهردار بلومبرگ صحبت می کنم."

مخاطب اجازه داد "oooohhhhhh" با شکوه ، و شما تقریباً می توانستید بشنوید که همه افراد در خانه در صندلی های خود بنشینند. [19659002] "دموکرات ها اگر ما یک نامزد داشته باشیم که سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود ، آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند دوباره کردن و متوقف کردن و متوقف کردن" را داشته باشد ، "دموکرات ها پیروز نخواهند شد." از طریق تلفن های خود برای "توقف ، متوقف ، او در حال حاضر مرده است" Simpsons GIF.

"نگاه کن ، من از هرکسی که نامزد دموکرات باشد حمایت خواهم کرد ، اما این را درک کن: دموکرات ها اگر فقط یک میلیاردر متکبر را برای دیگری جایگزین کنیم ، خطر بزرگی را برعهده می گیرند. وقت دیگری است که یک رئیس جمهور داشته باشیم که در کنار خانواده های شاغل باشد و مایل به بیرون رفتن از آنجا باشد و برای آنها بجنگد. "

با یک حرکت سریع – دقیق و واقعی بود.

بعداً ، او دوباره به خانه بازگردد ، کاملاً شهردار سابق NYC را خدشه دار کرد ، پس از آنکه بلومبرگ به اتهامات اظهارات جنسی ، تبعیض و آزار و اذیت اشاره کرد.

"امیدوارم شنیده باشید دفاع وی چه بود: "من به بعضی از زن خوشحال بوده ام." وی سپس بلومبرگ را به چالش كشید تا "ده ها" زن را از توافق نامه های عدم افشای امور آزاد كند ، به صورت مستقیم از طریق هوا ، به منظور خنثی كردن آنها به عنوان تعهدات به طور کلی و اجازه دهد كه زنان برای خود صحبت كنند. او همچنین به طور مكرر از او سؤال كرد كه چند نفر وجود دارد.

تماشاگران شلیک کردند و هول شدند در حالی که بلومبرگ لرزید و کمرنگ شد و رفتار او را به عنوان "شوخی هایی که به او گفتم" رد کرد. حتی جو بایدن را می توان شنید که متنفر "C'mon" است.

مهم نیست شما کی هستید با پشتوانه مجدد در این مسابقه ، یکی از بزرگترین سرگرمی های آمریکا تماشای یک فرد پردرآمد است که شخص دیگری با حقوق و دستمزد را با صندلی ، چه تحت اللفظی و چه بلاغی در حال دود کردن است. سیل لحظه به لحظه ممتازها در طول بحث ، اثبات است.

(شخصی همین شوخی را در ماه ژوئیه دوباره انجام داد وقتی که وارن جان Delaney را در مرحله بحث و گفتگو پایان داد. دقیقاً او را بخاطر بسپارید؟)

همه دموکرات ها از نمایش لذت نمی بردند.

امیدوارم که او یکی از لیوان های BILLIONAIRE TEARS خود را در زیر استراحت تجاری داشته باشد.

.