اکنون زمان مناسبی برای خرید خودرو است؟

 تصویر برای مقاله با عنوان آیا اکنون زمان مناسبی برای خرید خودرو است؟

Photo : Getty Images

اخيراً آگهي هاي مربوط به خودروهاي جديد ديد؟ آنها احتمالاً دارای قیمت های جذاب و گزینه های تأمین مالی سخاوتمندانه هستند. این به دلیل تغییر چشمگیر قلب توسط خودروسازان نیست. به من اعتماد کن ، آنها هنوز هم می خواهند سود کسب کنند. اکنون اتومبیل ارزان است زیرا coronavirus مردم را در خانه نگه می دارد – و طبق برنامه ای که احتمالاً مجبور به خرید یک ماشین جدید بودند ، خاموش نگه داشته شده است.

فروش اتومبیل در حدود 35 درصد کاهش یافته است. ] در مقایسه با این زمان در سال گذشته – کمترین آنها از 10 سال پیش از رکود کاهش یافته است. و ما هنوز درگیر همه گیر های کروناویروس نیستیم ، به این معنی که عدم اطمینان مصرف کننده در مورد اشتغال و ثبات مالی احتمالاً به زودی به خرید خودروهای "عادی" منجر نمی شود. در این زمان شما را به خرید ماشین سوق می دهد. و حتی اگر نمایشگاه ها از نظر فنی برای بازدید عموم آزاد نباشند ، گزینه هایی برای خرید خودرو وجود دارد.

توقف پیشگیری و برداشتن این گلدان سریع را برای پایین

متقاعد کنید ، بنابراین قیمت ها چقدر خوب است؟

خوب ، آنها حداقل خیلی هیجان انگیز نیستند ، حداقل ، اگر شما فقط به این قیمت مراجعه کنید. ممکن است در حال حاضر برای تجارت خود نسبت به زمان معمول معامله بهتری داشته باشید ، یا ممکن است تشخیص دهید که از قیمت پنجره روی یک اتومبیل مذاکره راحت تر است.

اما نتیجه واقعی: بودجه پیشنهاد می دهد.

"ما کارل برائر ، ناشر اجرایی Autotrader و Kelley Blue Book گفت: "ما طیف گسترده ای از تولید کنندگان را که به خریداران کمک مالی ارائه می دهند ، اعم از 0٪ تأمین مالی تا پرداخت های معوق ،" گفت.

Brauer گفت ارزش این را ندارد که بخاطر یک معامله بخریم. اما اگر در حال خرید و فروش وسایل نقلیه جدید هستید ، وی گفت اکنون انگیزه خریداران "استثنایی" است. وی گفت: "تأمین مالی صفر درصد برای شش یا هفت سال به پس انداز واقعی پول می افزاید و با پرداخت سود 60 درصدی 90 یا 90 روزه با 0٪ سود پس انداز می افزاید." Brauer خاطرنشان کرد: برخی از خودروسازان ، مانند فیات کرایسلر ، فولکس واگن و کیا هر دو انگیزه را یکباره ارائه می دهند.

بهترین بخش خرید در حال حاضر است؟ شما می توانید بیشتر آن را از راحتی در خانه خود انجام دهید. Brauer گفت ، شما هنوز باید وسیله نقلیه را تست کنید ، در حالی که هنوز هم مسافت بدنی مسئول را تجربه می کنید. (نمایندگی هایی که درایوهای آزمایشی خانگی و رها کردن آنها را رها می کنند ، اتومبیل ها را بطور منظم ضد عفونی می کنند.) "همه اجزای دیگر در خرید یک ماشین اکنون می توانند بصورت آنلاین ، از جمله تأمین اعتبار ، بیمه و حتی امضای کاغذ نهایی انجام شوند. مصرف کنندگان باید بتوانند نمایشی را ارائه دهند که همه این خدمات را ارائه دهد. "

مثل همیشه ، اطمینان حاصل کنید که تحقیق خود را قبل از تصمیم گیری برای خرید انجام دهید. ادموندس ، Autotrader و گزارش های مصرف کننده تعداد زیادی رتبه بندی و بررسی را ارائه می دهند ، و دوستان ما در Jalopnik همیشه توصیه های خوبی دارند. Kelley Blue Book در زیر برنامه های مشوق های تأمین مالی و کمک های پرداختی خودروسازان است.

یک حرکت جدی در این اوقات دشوار: خودروسازان و نمایندگی ها به احتمال زیاد پس از همه گیری ابزار فروش دیجیتال خود را رها نمی کنند ، این بدان معناست که احتمالاً شما نیاز به صرف زمان کمتری در اتومبیل دارید ، دفعه بعد آماده خرید.

.