با هریسا یک پنیر دودی ، تند و تیز Pimento درست کنید

عکس : Claire Lower

من هرگز پنیر pimento را که دوست نداشتم ، ندیده ام ، احتمالاً به این دلیل که سخت است ترکیبی از مایو ، پنیرهای مختلف و فلفل دلمه ای معطر. من فکر نمی کنم که دستورالعمل استاندارد به نیاز زیادی داشته باشد ، اما اگر می خواهید پنتو شما گسترش یابد ، کمی جسور تر ، کمی سیگاری و کمی ادویه تر باشد ، لوله ای از علفزار را بگیرید.

اگر با خمیر فلفل دودی آشنا نیستید ، اکنون زمان خوبی برای آشنایی است. در درجه اول در پخت و پزهای آفریقای شمالی و خاورمیانه مورد استفاده قرار می گیرد ، مواد موجود در لوله هاریسا بسته به کشور مبداء آن کمی متفاوت است ، اما به احتمال زیاد فلفل دلمه ای ، سیر ، گشنیز و موز را پیدا خواهید کرد. اینها همه چیزهای خیلی خوبی هستند من از تنه های نوشتن مواد غذایی متنفرم – که سهم خود از چالش ها را نشان می دهد – اما واقعاً این یکی از آن دسته از ادویه ها است که "همه چیز را بهتر می کند. (مرغ کباب شده ، هر غذای دانه ای ، تخم مرغ های خرد شده ، مریی های خونین ، و بهترین مایو تند همه بلافاصله به ذهن می آیند.)

خمیر فلفل دلمه ای معطر کمی گرما می بخشد ، اما لبنیات سنگین است. پنیر پیمنتو می تواند آن را بگیرد. یک قاشق غذاخوری در هر فنجان نسبت مطلوب من است – این یک مقدار ادویه دودی خوب و دلپذیر را اضافه می کند که تکمیل کننده پیمنتوی شیرین و چدار غنی و شور است. سس داغ به جای مزه کردن مانند "پنیر هریسا" ، طعم هایی را که در حال حاضر در سطح پخش شده وجود دارد با دادن چیزی برای ایستادن در آنها ، باعث می شود که از آنها قدردانی کنید. شما می توانید آن را به یک دسته از خانگی اضافه کنید ، اما این نیز بهترین ، ساده ترین راه برای جابجایی وان وسایل خریداری شده از فروشگاه است.

.