بعد از اعتراف به بازی 300 ساعت نفس نفس از وحشی ، سنت وینسنت متوجه می شود که او 300 ساعت بازی Breath of The Wild بازی کرده است

تصویر فوق از هنرمند راکی ​​استیک سنت وینسنت از مصاحبه اخیر با Variety است. همچنین چهره کسی است که ترجیح می دهد در حال بازی باشد Legend of Zelda: Breath of the Wild از اعتراف کردن صدها ساعت که قبلاً با آن گذرانده اید.

Variety مصاحبه با بدنام enigmatic خیابان. وینسنت امروز در یوتیوب بالا رفت . او آنجا بود تا در مورد فیلم جدید خود ، The Nowhere Inn صحبت کند ، که او در کنار نوازنده و کمدین کری براون اشتاین به نویسندگی و همکاری مشترک پرداخت. وی در طول مصاحبه فاش کرد که چگونه برای اولین بار در نینتندو سوئیچ روبرو شد.

"من به یک کنسول بازی برای آن صحنه احتیاج داشتم." "و یکی از تولید کنندگان ما دارای سوئیچ بود و Zelda ، Zelda جدید را در آن داشت." اگرچه نسخه اصلی Legend of Zelda یکی از بازی های مورد علاقه سنت وینسنت بود که در حال رشد است ، اما او گفت که تا این سریال را لمس نکرده است تا Breath of the Wild . به نظر می رسد با فیلمبرداری از آن صحنه ، دوباره عشق او به این سریال بازگردد

"اکنون من در این بازی وسواس دارم. به ویژه ، "او گفت. "من احتمالاً 300 ساعت در آن قرار داده ام." در مصاحبه ، او بعد از این مدت با یک ضربه محکم و ناگهان از فاصله دور شد. براونشتاین می گوید: "این بدان معنی است که شما متخصص هستید و او را از رویای مختصر روز خود بیرون نمی کشد.

من هرگز مجبور نبودم یک فیلم مطبوعاتی را برای یک فیلم آینده انجام دهم ، اما مجبورم کارهای دیگری را انجام دهم. چیزهایی در زندگی من که بازی نمی کردند Breath of the Wild ، بنابراین من آن را بدست می آورم.

.