دادگاه عالی درخواست تجدیدنظر اپل را در 10 سال مبارزه با حق ثبت اختراع VirnetX VPN رد كرد

در 24 فوریه ، دادگاه عالی ایالات متحده درخواست تجدید نظر اپل را به دنبال بررسی حكمی كه در ماه نوامبر به نفع VirnetX صادر شد ، رد كرد. حكم اساسي به ميليونها نفر VirnetX خسارت ، هزينه و علاقه به نسخه هاي اوليه VPN در تقاضا و Facetime اهدا كرد. اپل و VirnetX به مدت 10 سال درگیر فن آوری در ارتباط با ارتباطات ایمن هستند.

10 ساله VPN ثبت اختراع ثبت اختراع

کندل لارسن ، مدیر عامل و رئیس جمهور VirnetX ، در بیانیه ای گفت: "10 سال طولانی ما را برده است ، 4 محاکمه هیئت منصفه موفق ، 2 حکم موفق دادگاه استیناف و تصمیم مطلوب دیوان عالی کشور برای رسیدن به اینجا. […] ما اطمینان داریم که اپل به تصمیمات صادره از دادگاه های ما و قضات محترم آنها احترام می گذارد و توافق می کند که به تصمیم دادگاه عمل کند. "

" ما اعتقاد داریم که فناوری ما ویژگی امنیتی مهمی را در برخی از محصولات اپل به خصوص ارائه می دهد. آیفون "، ادامه داد کندل لارسن. وی گفت: "جایزه هیئت منصفه ای که ما از قضات فدرال دریافت کردیم و تأیید کردیم ، کمتر از یک چهارم یک درصد هزینه آیفون است. این مبلغ با توجه به اهمیت امنیت اینترنت بیش از حد عادلانه است. "

در پرونده VirnetX ، اپل در دادگاه های ایالتی و فدرال تصمیم به تجدید نظر در مورد آنها صادر کرد. جدیدترین استدلال مبنی بر اینکه VirnetX اختراعات خود را به دادگاه افزایش داده است. در ماه نوامبر ، دادگاه فدرال تأیید كرد كه اپل از به چالش كشیدن صحت حق ثبت اختراعات ادعا شده جلوگیری می كند ، زیرا آنها در یك پرونده قبلی به طور ناموفق درمورد همان مسائل رسیدگی كردند.

VirnetX چه كسی است؟ شرکت نرم افزاری و فناوری امنیتی با فناوری ثبت شده برای ارتباطات ایمن از جمله امنیت 4G LTE و 5G.

این شرکت به یک شرکت دارای مجوز مالکیت معنوی یا یک ترولت ثبت اختراع نیز ارجاع شده است. پورتفولیوی ثبت اختراع VirnetX شامل بیش از 115 اختراع ثبت شده در ایالات متحده و بین المللی و بیش از 50 برنامه در حال تعلیق در مناطقی مانند DNS و ارتباطات شبکه است.

اپل در جنگ حق ثبت اختراع VPN با VirnetX به طول های بسیار زیادی رسیده است. در پایان ، آن حتی برای جلوگیری از نقض حق ثبت اختراع و پرداخت های حقوقی مداوم ، دوباره معماری back-end یکی از محصولات برتر خود FaceTime را دوباره طراحی کرد.

در دسامبر سال 2014 ، VirnetX و مایکروسافت اختلاف حق ثبت اختراع خود را در مورد فناوری Skype حل کردند. 23 میلیون دلار.