دانشجویان Uconn به دلیل گفتن N-Word دستگیر شدند

عکس : Shutterstock

فکر می کنم راحت است که استدلال کنیم شخص نژادپرستانه تر از اوایل وجود ندارد بچه های 20 ساله در فیلم های Adderall ، Prager U و پادکست های بن شاپیرو ظاهر شدند. منظورم این است که ، در بخش نظرات به خاکستری ها نگاه کنید و به من بگویید که اشتباه می کنم.

NBC News گزارش می دهد که در ماه اکتبر ، جرارد کارال و رایان موچاج ،
دو دانشجوی دانشگاه کانکتیکات دستگیر شدند. برای اینکه مرتباً فریاد شلوغی نژادی هنگام راه رفتن در یک پارکینگ در محوطه دانشگاه. یک دانش آموز سیاه پوست ویدئویی از این حادثه را ضبط کرده و در رسانه های اجتماعی قرار داده است. این دانش آموزان در نتیجه قانون کانکتیکات دستگیر شدند که اگر کسی "بخاطر عقاید ، مذهب ، رنگ ، فرقه ، ملیت یا نژاد چنین شخصی" را مسخره کند یا تحقیر کند ، به تحقیر هر شخص یا طبقه اشخاص بپردازد. دستگیری این دو دانش آموز باعث شده است تا قانونگذاران قانون را برای قانون اساسی بودن آن بررسی کنند. برخی می گویند که این قانون باید کتاب ها را از بین برد زیرا این نقض حقوق تضمین شده توسط اصلاحیه اول است. برخی دیگر نیز وجود دارند که می گویند قانون باید عملی شود زیرا ناسیونالیسم سفیدپوست یک تهدید فزاینده در این کشور است و این امر می تواند به از بین بردن مردم از انجام این نوع رفتارها کمک کند.

علاوه بر این ، دانش آموزان دادخواست فدرال ارائه داده اند که می گویند مدرسه مجازات آنها را نقض حقوق آنها برای آزادی بیان است. قاضی حكم داد كه دانشگاه نمی تواند دانشجویان را مجازات كند در حالی كه پرونده های جنایی در حال تعقیب هستند. با کمال تعجب ، دادستان کل دفاع از مدرسه اظهار داشت که مجازات مربوط به شعارهای نژادی نیست بلکه در مورد آنها نقض بند "رفتار مختل کننده" کد دانش آموز است. حتی در هنگام شکایت ، راهی برای محافظت از سفیدی پیدا می کنند. این مدرسه اساساً می رود "ما کاملاً با نژادپرستی خنک هستیم ، این فقط جلدی است که گفته شد."

واقعاً هیچ چیز برای سفید پوستان سخت تر از حق گفتن کلمه N نیست. از یک طرف ، من آن را دریافت می کنم. اصلاح اول ، آزادی بیان صحیح را تضمین می کند. حتی اگر این سخنان من شخصاً متنفرم ، شما در حق خود هستید که آن را بگویید. از سوی دیگر ، مظهر امتیاز این است که شعارهای نژادی را فریاد بزنید و هیچ عواقبی را انتظار نداشته باشید. من می دانم که گله های خاصی وجود دارد که من نمی توانم بگویم یا پسر ممکن است خود را بیکار یا بدتر جلوه دهد ، و گرفتن بعضی از آدمهای کوچک محو می شود.

من با این یک مقدار ضرر دارم . قانون اساسی بودن آن همه را کمی ناراحت کرده است. در حالی که احساس می کنم این دانشجویان باید با عواقب روبرو شوند ، لزوماً فکر نمی کنم آنها باید افراد قانونی باشند. امیدوارم که دانش آموزان لباس خود را در برابر مدرسه گم کنند ، بنابراین می توان آنها را خفه کرد.

.