روز دوشنبه برای 'روز ملی تخم مرغ مک مفرین' یک مک مافین رایگان دریافت کنید

تصویر : Shutterstock

روز دوشنبه "روز ملی تخم مک مکین" است که قطعاً تعطیلات ساخته شده توسط مک دونالد است. با استفاده از تخم مرغ رایگان می توانید مکملین تخم مرغ را بدست آورید.

برای استفاده از معامله شما باید برنامه مک دونالد را بر روی تلفن خود نصب کرده و یک حساب کاربری ثبت شده داشته باشید. در روز دوشنبه ، باید بین ساعت 6 صبح و 10:30 صبح به یک شرکت مک دونالد شرکت کننده بروید (برنامه به شما اطلاع می دهد که مکان ها در چه مکان هایی شرکت می کنند – این اکثر آنهاست) و سپس دستورالعمل "National Egg McMuffin Day" را در داخل برنامه دنبال کنید.

معامله تنها در روز دوشنبه ، و فقط بین 6 صبح و 10:30 صبح انجام می شود ، بنابراین شما باید برای این یکی برنامه ریزی کنید. این معامله فقط یک بار در هر برنامه ثبت شده مک دونالد موجود است ، بنابراین اگر با دوستان یا همکاران خود سفر می کنید می خواهید مطمئن شوید که آنها هم برنامه را بارگیری کرده اند.

با این معاملات همیشه ذکر این نکته ضروری است که آنها احتمالاً بسیار محبوب است. اگر تصمیم دارید از آن استفاده کنید ، انتظار داشته باشید که محلی مک دونالد شلوغ تر از حد معمول باشد.

و اگر نمی خواهید روز دوشنبه به مك دونالد بروید اما هنوز می خواهید در خانه جشن بگیرید ، راهنمای ما برای ساختن یک تخم مرغ بهتر حتی در پنج دقیقه را بررسی کنید.

.