سامسونگ برای بهبود دوربین Galaxy S20 Ultra با بروزرسانی نرم افزاری

قرار است Galaxy S20 Ultra سامسونگ قدرتمندترین دوربین فیلمبرداری جهان باشد – اما همه چیز عالی نیست.

پس از انتقاد از سوی چندین مرورگر ، از جمله InputMag و Mashable ، که از فوکوس خودکار غیر قابل اعتماد شکایت داشتند ، سامسونگ گفت که این دوربین را از طریق به روزرسانی نرم افزاری برطرف می کند.

"Galaxy S20 دارای یک سیستم دوربین پیشرفته و پیشرفته است. ما دائماً در تلاش هستیم تا عملکرد را بهینه کنیم تا بهترین تجربه را برای مصرف کنندگان ارائه دهیم. به عنوان بخشی از این تلاش مداوم ، ما در حال کار بر روی یک به روزرسانی آینده برای بهبود تجربه دوربین هستیم ، "سخنگوی سامسونگ به InputMag گفت.

دوربین سامسونگ Galaxy S20 Ultra بدون شک قدرتمند است ، از جمله سایر ویژگی ها ، دارای بزرگنمایی 100 برابر دیگر جهان و ضبط ویدیوی 8K. اما بازرسان خاطرنشان كردند كه فوكوس اتوماتیک نسبت به سایر پرچمداران دیگر مانند آیفون 11 پرو یا حتی گلکسی نوت 10 سامسونگ بطور قابل توجهی کندتر است.

آیا سامسونگ می تواند این مسئله را از طریق بروزرسانی نرم افزاری رفع کند؟ احتمالاً می تواند فوکوس خودکار را سریعتر کند ، اگرچه باید منتظر بروزرسانی باشیم تا ببینیم که این موضوع چه تاثیری در کیفیت عکس ها خواهد داشت. در کره ، سامسونگ در حال حاضر به روزرسانی کرده است ، و یک ویدیوی YouTube وجود دارد که نشان از پیشرفت در فوکوس خودکار دارد. البته مشخص نیست که آیا این همان به روزرسانی خواهد بود که سامسونگ قصد دارد در سطح جهانی منتشر کند.

توجه به این نکته مهم است که سامسونگ Galaxy S20 Ultra (به همراه برادران S20) هنوز در دسترس نیست. در 6 مارس به فروشگاه ها می رود و زمان مناسبی برای تنظیم دقیق نرم افزار به سامسونگ می دهد.

.