سرورهای فیس بوک در میان افزایش شدید تماس های WhatsApp ، "ذوب می شوند"

در کشورهایی که رمان ویروس ویرانگر زندگی روزمره را مختل کرده است ، تلفن دیجیتالی در حال حلقه زدن است.

این خبر مستقیم از مارک زاکربرگ گرفته می شود که در یک کنفرانس چهارشنبه در رابطه با پاسخ فیس بوک به COVID-19 به اعضای گفت. مطبوعاتی که میزان تماس صوتی برای واتس اپ و مسنجر در ایتالیا و سایر کشورها که به طور قابل توجهی تحت تأثیر کروناویروس قرار گرفته اند بیش از دو برابر میزان عادی است.

احتمالاً ، مردم از زمانی كه تحت قرنطینه هستند یا در خانه های خود مشغول كار در مسافت اجتماعی هستند ، بیشتر به ارتباطات مجازی و اجتماعی شدن تكیه می كنند.

در پاسخ ، فیس بوک مجبور شد از زیرساخت ها و ظرفیت سرورهای خود بهره ببرد ، و خاطرنشان کرد که قبلاً ظرفیت سرورهای واتس اپ را دو برابر کرده است. زاکربرگ گفت که در صورت گسترش کروناویروس در سراسر جهان در کشورهایی که شهروندان به واتس اپ ، فیس بوک و اینستاگرام به عنوان اصلی ترین وسیله ارتباطی خود متکی هستند ، باید فیس بوک همچنان به برنامه ریزی و ایجاد فشار بیشتر بر زیرساخت های خود ادامه دهد.

زاکربرگ گفت: "این هنوز شیوع گسترده ای در اکثر کشورهای جهان نیست." "اما اگر به آنجا برسد ، باید واقعاً مطمئن شویم كه ما از این منظر زیربنای این مسئله هستیم. مطمئن شویم كه همه چیز ذوب نشود." این کشور برای جلوگیری از شیوع بیشتر کرونا ویروس در حالت قفل است. وی توضیح داد که "سنبله طبیعی" برای حجم تماس در عید نوروز اتفاق می افتد.

زاکربرگ گفت: "ما بیش از آنچه که سنبله در سال نو است ، کاملاً پایدار هستیم. "فقط اطمینان از اینكه ما می توانیم آن را مدیریت كنیم ، این چالشی است كه ما می خواهیم اطمینان حاصل كنیم كه می توانیم جلوی آن بمانیم."

این كار چالش جدیدی را برای كارمندان فیس بوك ارائه می دهد كه وظیفه آن حفظ زیرساخت ها است. سیاست پیشنهادی فیس بوک از خانه به روز پنجشنبه وارد عمل می شود. با این حال ، زاکربرگ گفت که در بین کارمندانی که در دفاتر وظیفه اصلی نقش خود را بر عهده دارند ، وظیفه مدیریت سرور و امنیت را نیز دارند. وی افرادی که مجبور به ماندن در محل کار بودند را به اولین پاسخ دهندگان در یک بحران تشبیه کرد.

مطمئناً اگر ارتباط اولین خط دفاعی ما باشد ، این امر به این صورت خواهد بود.

.