سریعترین راه برای محدود کردن نتایج جستجوی Google بر اساس تاریخ

عکس : Shutterstock

یک جستجوی گوگل گوگل می تواند مناسب ترین نتایج را در عرض چند ثانیه به ارمغان آورد . اما مشکلی که در نتیجه نتایج به دست آمده در متن جستجوی شما وجود دارد ، این است که آنها همیشه آخرین نتایج آن موضوع نیستند.

این همیشه برای من اتفاق می افتد. من دائماً درمورد امور مالی شخصی در حال googling هستم ، اما اعداد مربوط به مواردی مانند نرخ مالیات می توانند سالانه تغییر کنند. اگر من و نتایج مربوط را دریافت نکردم ، برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز من بسیار طولانی طول می کشد. familytreebeard . شما می توانید محدوده زمانی را به جستجوی خود درست از کادر متن اضافه کنید. در اینجا چه کارهایی باید انجام شود:

شما می توانید طیف وسیعی از سالها را با استفاده از "قبل: " و "بعد: " در هر جستجو فیلتر کنید. خیلی سریعتر از کلیک کردن روی منوی "ابزارها" و انتخاب یک بازه زمانی با دست.

موضوع با استفاده از این تکنیک هنگام جستجوی نرم افزار یا برنامه نویسی اطلاعات برجسته می کند ، که می تواند در مدت زمان چند سال تغییر زیادی کند.

بگذارید مثالی سریع از سودمند بودن برای شما ارائه دهم. هفته گذشته وقتی در مورد اتوماسیون پرداخت کارت اعتباری خود نوشتم ، من به حداکثر هزینه دیرهنگام که یک صادرکننده کارت اعتباری می تواند پرداخت کند ، اشاره کردم.

جستجوی اولیه من برای تعیین کلاه های فعلی کم شد:

تصویر صفحه : لیزا روون

اولین نتیجه صحیح صحیح بود … در سال 2010. من می دانستم که از آن زمان قوانین تغییر کرده اند ، بنابراین برای تعیین جدیدترین کلاه ها طول کشید.

این اولین نتیجه من است که امروز اضافه کردم یک محدودیت زمانی برای جستجو:

تصویر صفحه : لیزا روون

اکنون ما در حال پخت و پز هستیم. حتی اگر صفحه برجسته شده در دسامبر 2019 به روز شد ، اطلاعاتی را که من برای سال 2020 لازم داشتم به دست آورد.

این جایگزینی برای انجام کار شما و بررسی دقیق نتایج جستجو نیست. اما اگر غالباً جستجوهایی را انجام می دهید که به نتیجه ای از یک بازه زمانی خاص نیاز دارید یا تازه ترین اطلاعات را می خواهید ، این سریعترین راه برای رسیدن به آنجاست.

.