صفحه اصلی جدید Xbox One Cleaner است

صفحه اصلی جدید Xbox One به دنبال آخرین بروزرسانی.
عکس : Ethan Gach ( Kotaku )

مایکروسافت روز گذشته مایکروسافت بروزرسانی جدیدی را برای صفحه اصلی Xbox One منتشر کرد که بازی های اخیراً بازی شده را آسان تر می کند و بسیاری از آشغال های اضافی را که قبلاً در املاک و مستغلات استفاده می کردند ، حذف می کند.

سه ردیف که برای ساخت صفحه اصلی استفاده می شوند ، متراکم شده و جابجا شده اند. در حال حاضر ، در مرکز ، دو مجموعه کاشی وجود دارد که بیشتر آنها از برنامه ها و بازی های اخیراً در کنار تبلیغات استفاده می شود و تب های Game Pass ، Mixer و Store ردیف های خاصی در زیر آن قرار دارند. من همیشه از رابط کاربری موزاییک ایکس باکس وان لذت بردم و اگر مایکروسافت قصد دارد من را با "معاملات عالی" بمباران کند ، حداقل آن مربع خاص اکنون با بقیه چیدمان ترکیب می شود.

طرح صفحه اصلی Xbox One.

ردیف های بازی Pass ، Mixer و Store نیز می توانند با ردیف های قابل تنظیم مخصوص بازی ها یا ویژگی های خاص همراه شوند. به راحتی شخصی سازی کتابخانه بازی نیز آسانتر شده است. اکنون به بازی ها ، برنامه ها و بارگیریهای مشترک (از خدماتی مانند Xbox Live Gold ، Game Pass و EA Access) تقسیم شده است ، لیست کامل نرم افزارهای شما بسیار ساده تر است.

پیشرفت های دیگر بروزرسانی بیشتر دانه ای. با توجه به یادداشت های تغییر ، اکنون می توانید کنترل کنید که اعلان ها روی صفحه نمایش ظاهر می شوند ، بنابراین هر آنچه را که بازی می کنید یا به همان اندازه تماشا نمی کنید ، مبهم نمی شوند. گلچین های بازی Pass مانند Shenmue I & II را می توان به صورت جداگانه بارگیری کرد. و برای افرادی که دارای سخت افزارهای خارجی هستند ، اکنون می توانید بازی ها و برنامه های نصب شده را از حافظه داخلی Xbox One در هنگام تلاش برای تمیز کردن اتاق برای بارگیریهای جدید جابجا کنید.

به روزرسانی به طور کلی ، یک تعجب آور خوب برای کاربران Xbox One در یک فوریه خواب آور است. همچنین جالب است که هنوز هم مایکروسافت هنوز هم رابط کاربری کنسول را حتی با سخت افزارهای جدید تغییر داده و بهبود می بخشد. در همین حال ، صفحه نمایش های PlayStation 4 و Nintendo Switch تقریباً دست نخورده باقی مانده اند.

.