عبور از حیوانات بازی مورد نیاز من در حال حاضر نیست

 به نظر من احمقانه است.

بنظر من احمقانه است.
تصویر : عبور حیوانات

همه ما به دنبال فرار هستیم. این نیاز ناامیدانه برای کند شدن جهان است ، برای اینکه مردم یک دقیقه طول بکشند ، برای این که جمهوریخواهان یک اونس از شفقت را توسعه دهند ، دموکرات ها به رشد هر نوع ستون فقرات بپردازند ، و همه ما با استفاده از قدرت صفر فقط به … نفس خدایا عبور حیوانات ، بازی ای که در آن به گروهی از حیوانات انسانی در یک جزیره می پیوندید ، به معنای واقعی کلمه فرار مجازی از جهان است. وقتی حاضر شدید سوار هواپیما شوید ، همان چیزی است که آن دو راکون کوچک حتی به شما می گویند. عبور حیوانات به معنای مرهم اضطراب زندگی های کوچک ما است.

من با عبور حیوانات نا آشنا نیستم. من قطعاً ساعت ها دوستانم را ساعت ها نادیده گرفتم و آنها را بازی کردم و مثل سال 2005 قلیان را با ودکا دود کردم (این کار را نکنید). من با خوشحالی آن را در Nintendo DS بررسی کردم و وقتی دو روز گیم پلی از دست دادم تسلیم شدم و تمام دوستان بازی من مرا رها کردند (این کار را نکنید). من حتی چند سال پیش مدتی را با نسخه موبایل آن سپری کردم.

شما در دنیایی از حیوانات کارتونی هستید که با ریتمی دیجیتالی صحبت می کنند که نینتندو در حباب های متنی زیر آنها به زبان انسان صحبت می کند ، کاملاً سازگار است. شما میوه و اشکالات و سنگ ها را جمع می کنید. شما چیزهایی می سازید شما به یک دسته از راکون ها بدهی زیادی می پردازید و تمام روز و شب کار می کنید تا آن بدهی را بپردازید.

که در واقع مشکل من با این بازی است. در حال حاضر دنیای واقعی که همه ما مانند تعطیلات از آن می خواهیم توسط سرمایه داران بدون مفهوم سوسیالیسم سودمند اداره می شود. زنان و مردان قدرتمند فکر می کنند که یک چک 1200 دلار ماه ها و ماه های از دست رفته درآمد را تشکیل می دهد. این افراد با خوشحالی تریلیون ها به شرکت های میلیارد دلاری می دهند اما اجازه می دهند بیمارستان ها کم رنگ شوند. مردم گرسنه و کودکان بی سواد می شوند.

جهان در حال حاضر توسط راكون ها اداره مي شود ، بنابراين چرا مي خواهم در زمين با آنها در يك بازي مقابله كنم؟ یک آسیاب شبیه به روشی که احتمالاً در دنیای واقعی روز به روز تجربه می کنید وجود دارد. بازی هایی مانند The Sims و Stardew Valley کاملاً می توانند مانند کار احساس کنند. بیدار شدی. شما لب به لب کار می کنید. شما از انتشار شیرین خواب در پایان روز استقبال می کنید.

اما این بازی ها شبیه سازی های بسیار کم تهاجمی از سرمایه داری نیستند که شما مجبور هستید روزانه حساب کنید. با مجبور کردن شما به یک رابطه طولانی مدت و ناخواسته با یک راکون صاحبخانه / لشکرک ، عبور حیوانات یادآوری نزدیک تری از دنیایی است که ما در آن زندگی می کنیم. ] یخ اجاره ، آخرین کاری که من می خواهم انجام دهم این است که به یک شبیه سازی برویم که حتی به یک احتمال نزدیک هم نباشد.

بسیاری از دوستان و همکاران من ادعا می کنند که من فقط باید Animal Crossing بیشتر بازی کنم (سردبیر Gizmodo ، رئیس کلی کلی بوردت به من گفت که این وبلاگ را ننویسم تا حداقل حداقل یک هفته بازی کنم. ) آنها می گفتند من باید از بهترین ویژگی های بازی استقبال کنم traveling یکپارچه سفر به جزیره دوستان واقعی خود را برای قطع کردن یا خراب کردن لیمبو های دیجیتالی خود را.

اما من در زندگی واقعی دوست نداشتم. خانه واقعی زندگی قبل از یک بیماری همه گیر واگیر باعث ایستادن در نزدیکی یا دست زدن به یک رسوایی واقعی ویکتوریا شده است. چرا می خواهم شما را در جزیره پرآب که من جز یک خرچنگ ساکن هستم می خواهم؟

بنابراین ، حتی اگر من فقط 5 دقیقه بازی را انجام داده ام و کمی بیشتر از درست کردن چادر در یک تکه زمین انجام داده ام. خودم ، با اطمینان می توانم عبور حیوانات را بمکد و Stardew Valley rulz.

.