فوتبالیست سابق جک Brewer رئیس جمهور ترامپ را "رئیس جمهور اول سیاه" نامید

" من باید بگویم این چیزی است که این ماه تاریخ سیاه است. مرد ، شما اولین رئیس جمهور سیاه پوست هستید. "جک Brewer بازیکن سابق NFL در رویداد Black History Month در کاخ سفید در 27 فوریه گفت.
عکس : تصویر

چه کسی در جهنم و چه در شیطان؟

در یک جشن ماه سیاه تاریخ در اتاق کابینه در کاخ سفید روز پنجشنبه ، یک باند از طرفداران سیاه پوست دونالد جان برای جمع کردن او و ستایش از او جمع شدند.

یک شخص مورد علاقه غیرقابل توصیف بود – نامیدن فقیر POTUS "اولین رئیس جمهور سیاه پوست".

بله ، شما آن را صحیح خوانده اید.

"من باید این را بگویم زیرا این ماه تاریخ سیاه است. مرد ، شما اولین رئیس جمهور سیاه پوست هستید. وزیر امور خارجه سابق 41 ساله در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008 به عنوان بالاترین دفتر زمین ، ایمنی مینسوتا وایکینگ ها گفت: "من در تمام مدت زندگی ام یک دموکرات بوده ام اما اکنون دموکرات نیستم." در جریان بحث به ترامپ گفت ، که شامل شخصیت های رسانه های اجتماعی الماس و ابریشم ، و خواهرزاده مارتین لوتر کینگ جونیور ، آلوادا کینگ ، و دیگران نیز بود.

] شما مرا تغییر داده اید. منو لمس کردی و شما باعث شدید که کار من به سطح دیگری برود. شما از من الهام می گیرید. و هربار که وارد آن زندانها می شوم و از بچه هایم می پرسم که چه تعداد از احکام آنها کاهش یافته است و دستشان را بالا می برد ، می دانم که کار خدا را انجام می دهم و از شما متشکرم. "

اوه یئیزوس .

بومی فورت ورث ، تگزاس قبل از یک دوره 5 ساله حرفه ای حرفه ای در دانشگاه جنوبی متدیست توپ بازی در کالج را بازی کرد که وی را در لیست های تیم های NFL مانند نیویورک غول ، فیلادلفیا عقاب و … بازی کرد. کاردینال های سنت لوئیس.

Brewer همچنین گفته می شود استاد دانشگاه Fordham است و طرفدار ترامپ طرفدار ترامپ در رسانه های اجتماعی بوده است.

در تاریخ 20 فوریه ، Brewer عکسی با ترامپ با عنوان نوشت: "در همه زمان ها و به هر مناسبت دعا کنید. هوشیار باشید و در نمازهای خود برای همه مؤمنان پایدار باشید. "

.