فورد دختران جوان سیاه را در مجموعه تجاری جدید اتومبیل به ارمغان آورد

معرفی فرورد جدید 2020 فرار: در مجموعه
تصویر صفحه : Ford ( YouTube ) [19659004] تا زمانی که بتوانم به خاطر بیاورم ، می خواستم خالق شوم. خواه این فیلم با بازیگران عروسک های باربی من فیلم بسازد و یا داستانهای کوتاهی را که اغلب در ذهنم می رقصید ، بنویسد ، من همیشه توانسته ام راهی برای بیان کارها در تصورات غنی خود پیدا کنم.

به همین دلیل وقتی شرکت فورد موتور به من درمورد ابتکار جدیدشان به من گفت ، من بسیار هیجان زده شدم ، به خصوص که ما ماه تاریخ سیاه را جشن می گیریم.

از انتشارات مطبوعاتی فورد:

با بازیگری برنده جایزه آنگلا باست ، آخرین تبلیغات تبلیغاتی فورد ، "ساخته شده Phenomenally" ، توجه ویژه ای به فرار جدید 2020 – SUV پرفروش این شرکت می دهد. کمپین جدید متمرکز در آمریکای جنوبی آفریقا ، به عنوان خالقان ، بازاریاب ها و مجریانی که صاحب یکتایی و زندگی خود به صورت پدیده ای هستند ، از سرپیچی ، تحول و تطبیق پذیری زنان سیاه پوست تجلیل می کند.

در حالی که کمپانی Ford Motor از من لذت می برد وقتی که از من دعوت کردند که بنشینم. جدول آنها در 2020 Essence Black Women در ناهار هالیوود ، این ناهار شخصی و شخصی شخصی آنها بود (که یک روز قبل اتفاق افتاد و یک منوی "سبزیجات رو به جلو") داشت که جایگاه ویژه ای در من داشت قلب.

شرکت Ford Motor x BWIH 2020 Media Luncheon
عکس : حسن نیت ارائه دادن فورد

سخنرانان بعدازظهر شامل دی De Guerrero ، بازاریابی چند فرهنگی مدیر شرکت فورد موتور ؛ راج رجیستر ، رئیس استراتژی برند و بازاریابی مخاطبان رشد ، شرکت فورد موتور؛ دكتر ناتوكی فورد ، مشاور اشتغال / سرگرمی STEM / سرگرمی ، انجمن تبلیغات ملی # تبلیغات_SheHer ؛ مالاکای جانسون ، بنیانگذار ، ساخته شده در تصویر او ؛ کانیسا مک ماهون ، مدیر تبلیغات "کمپین ساخته شده پدیده". تیفانی میراندا ، بنیانگذار ، دختران می زنند که ضربان می زنند ؛ و چاریا رز ، کارگردان / فیلمنامه نویسان و نماینده رایگان THE THE WORK .

میراندا چند دختر برگزیده را به مجموعه جلسات صدابرداری باست برد تا آنها بتوانند بازیگر افسانه ای را ملاقات کنند و

Angela Bassett: The Voiceover / Ford (YouTube)

علاوه بر این ، جانسون چند خالق دختر سیاه پوست را نیز بر روی مجموعه تجاری برای جدید Ford Escape انتخاب کرد. ، به طوری که آنها می توانند تمام گره ها و قلاب های پرنده را که می توانند در ایجاد یک نقطه 30 ثانیه ای ببینند ، ببینند.

معرفی فرار جدید 2020: On Set / Ford (YouTube)

"من هرگز نبوده ام در یک مجموعه واقعی ، "مایا ، یکی از استعدادهای جوان دعوت شده به مجموعه گفت. "این به من الهام بخش شد که به خانه برگردم و فیلمبرداری را شروع کنم."

وقتی مایا این حرف را زد ، باید اعتراف کنم که کمی اشک ریختم. من در مورد آن دخترک فکر کردم که عاشق دنیاهای وسیع ایجاد شده در فیلم ها است و آرزو داشت که در طول تولید یک برنامه تلویزیونی زنده به عضویت مخاطبان استودیو باشد (به ویژه ، نمایش Bozo ، که در حال فیلمبرداری در شیکاگو) من در مورد آن خانم جوان فکر کردم که به اظهار نظر مدیر که در بخش "ویژگیهای ویژه" یک DVD قرار دارد وسواس داشتم.

Ford Ford Company x BWIH 2020 Media Luncheon
Photo : حسن نیت ارائه دادن فورد

بیشتر ، من فکر می کردم ، "وای ، تصور کنید اگر من به عنوان یک دختر کوچک به آن فرصت دست می یافتم." و همانطور که آن دختران کوچک را از چشمان 35 تماشا می کردم. ساله که امروز هستم ، با بالاترین احساس غرور بیدار شدم. نگاه کنید که دختران سیاه پوست چه چیزی را می بینند. آنها می توانند زنان سیاه پوست را ببینند که به نظر می رسد نه تنها در یک تجارت تجاری بازی می کنند بلکه در جنبه های فنی فیلم مانند طراحی صحنه و لباس ، سینماتوگرافی و مهمتر از همه… به عنوان کارگردان پیشرو تولید کار می کنند. و در آن نمایندگی ، دست اول می دانند که می توانند این کار را انجام دهند.

مک مکون تأکید کرد: "شما فقط به فرصت احتیاج دارید." "و دلیل اینکه من آن را ندارم این است که هیچ کس به من داده نشده است. من همه این مارک ها و همه این افراد را کار کرده ام. و حتی با آن ، [the overall perception is] مانند ، "ما آن را ندیده ایم." و من مثل این بودم ، خوب ، شما آن را ندیده اید زیرا اجازه نداده اید [in]. منظور من این است که من نمی توانم ناامید کننده تر از این وسایل نقلیه متوسط ​​باشم. "

معرفی فرورد جدید 2020: ساخت پدیدار / فورد (یوتیوب)

" برخی از نظرات از آنها ، این به من goosebumps داد ، "یادآوری ثبت نام. "چندین مورد وجود داشت [of the girls] ، said من نمی دانستم که می توانم این کار را انجام دهم. من نمی دانستم که تعداد زیادی از خانمها وجود خواهند داشت. "آنها خیلی تحت تأثیر کانیسا ، مارسی ، و حتی دی و من بودند. [They were] ، دوست دارید چه کاری انجام دهید؟ چگونه صفحه های داستانی کار می کنند؟ "اینگونه است که همه با هم جمع می شوند. ما باید اطمینان حاصل کنیم که از خواستگاری پیروی می کنیم زیرا وقتی آن را پس می گیریم ، [look at it] و می گوییم ، این چیزی است که ما ایجاد کردیم ، نیت پشت آن وجود دارد. "

احساس بی ارزش از توانمند سازی و تحقق دقیقاً آنچه فورد با نیت خلق کرده است و من از آن سپاسگزارم. من به یاد دارم که ناهار را با لبخندی طاقت فرسا روی صورتم گذاشتم و از انرژی مثبت این گروه از خانمها بر روی من ریختم ، خوشحال شدم.

معرفی فرار New Ford Ford: Own It / Ford (YouTube)

دقیقاً مانند آن فرار فرار ، دختران سیاه پوست کاملاً "بطور پویا" ساخته می شوند و وقتی از اصول اساسی مانند نمایندگی و فرصت استفاده می شود ، مانعی برای ما فراهم نمی شود. آماده شدن.

Ford Motor Company x BWIH 2020 Media Luncheon
عکس : با احترام از فورد

.