قلعه Crossy Road برای بازی های Apple Apple موجود است ، و فوق العاده است

Gif : Whale Hipster ( Kotaku )

حدس می زنم که بالاخره ما می دانیم که حیوانات ریز و درشت بلوک چه سعی در به دست آوردن داشتند. نهنگ Hipster ، توسعه دهندگان پشت پرده ترین بازی عبور از جاده از سال Frogger ، استعداد تکنیکی خود را به سمت بستر های چند نفره در Crossy Road Castle تبدیل کرده اند ، اکنون برای اپل گذرگاه.

Crossy Road Castle اصلاً چیزی نیست که انتظار داشتم وقتی تصور می کردم دنباله ای از موفق ترین بازی موبایل برای وام گرفتن Flappy Bird کنوانسیون نامگذاری است. در حالی که Crossy Road در مورد بهره برداری از صفحه نمایش برای سهولت در جاده بود ، قلعه Crossy Road یک platformer گاهی اوقات تنبیه کننده برای یک تا چهار بازیکن است که در یک برج قلعه دوار قرار دارد. . بازیکنان تلاش می کنند تا جایی که می توانند صعود کنند ، از روی موانع پرش کنند ، از تله جلوگیری کنند و با کارفرمایان بجنگند. در طول راه آنها سکه ها و نشانه هایی را برای باز کردن دوستان جدید حیوانات مسموم برای بازی به عنوان (و همچنین کلاه های جدید) جمع می کنند.

من امروز صبح یک مقدار بازی را انجام دادم ، انتظار داشتم که چند دقیقه برای گرفتن احساس عمومی به آن بپردازم ، و نیم ساعت بیدار شوم . این سیستم عامل حتی با استفاده از کنترل های صفحه لمسی دقیق و رضایت بخش است. تصاویری روشن و رنگارنگ است که مربای من است. موسیقی ، که با شخصیتی که من بازی می کنم تغییر می کند ، یک لذت مطلق است.

تصویر صفحه : Whale Hipster ( Kotaku )

Crossy Road Castle باعث می شود من بخواهم یک تلویزیون اپل بخرم تا بتوانم با تمام خانواده ام با چهار کنترل کننده متصل این بازی را انجام دهم. نمایش خوب ، نهنگ Hipster.

بیشتر از نهنگ Hipster

.