مایکروسافت مشخصات Xbox One Series X را رونمایی کرده و جزئیات جالب را به اشتراک می گذارد

آیا می دانید Xbox Series X روی یک پردازنده نسل بعدی سفارشی با چهار برابر قدرت Xbox One کار می کند؟ در مورد این واقعیت که می تواند از یکباره چندین بازی را ذخیره و از سر بگیرد ، چطور؟ خوب اکنون ما آن چیزها را می دانیم ، به همراه سایر مشخصات و جزئیاتی که امروز صبح مایکروسافت در مورد Xbox Series X در میان گذاشت.

در یک پست در Xbox Wire با عنوان "آنچه از نسل بعدی بازی انتظار دارید ، " Phil Spencer ، سر Xbox جزئیات مربوط به جعبه سیاه عمودی آینده مایکروسافت را بیان می کند. اول ، وی درباره سخت افزار ، از جمله پردازنده های سفارشی که جدیدترین معماری های Zen 2 و RDNA 2 را در اختیار دارد ، صحبت می کند. Xbox Series X دارای یک پردازنده گرافیکی است که قادر به عملکرد 12 ترابالو است ، دو برابر Xbox One X و هشت برابر Xbox One اصلی. همانطور که در زمان اعلام سیستم ذکر شد ، این کنسول حداکثر 120 فریم در ثانیه را پشتیبانی می کند ، بنابراین سرمایه گذاری در یک تلویزیون یا مانیتور سریعتر ممکن است ارزشمند باشد. و اگر کسی نگران raytracing باشد ، سری X از raytracing مستقیم پشتیبانی می کند ، بنابراین کنسول در آن کلمه کلیدی ویدیویی گم نمی شود.

جالبترین ویژگی جدید فاش شده سریع رزومه است ، که به بازیکنان امکان می دهد چندین بازی را به طور یکباره متوقف کنند و پرواز را بدون بارگیری از سر بگیرند. صفحه نمایش من نمی توانم منتظر بمانم که هفته ها قبل یک بازی را به حالت مکث بریزم و هرگز به آن برنگردم.

سپس Smart Delivery وجود دارد ، به این معنی که مهم نیست نسخه Xbox شما کدام نسخه باشد. مایکروسافت مطمئن خواهد شد که شما بهترین نسخه بازی را برای کنسول خود تهیه کرده اید. من فکر می کنم همه چیز ممکن است کمی گیج کننده باشد ، چه با چندین سخت افزار نسل های مختلف بازی می کنند. Xbox Series X به عقب با Xbox One ، Xbox 360 ، و بازی های Xbox اصلی با Xbox One سازگار با عقب است. من قبلاً گیج شده ام تحویل هوشمند به نظر می رسد مانند یک خدادادی. یا فقط عقل سلیم.

سری X از چیزی به نام Dynamic Latency Input برای اطمینان از کنترل بی سیم سریع و پاسخگو استفاده می کند. مایکروسافت همچنین با سازندگان تلویزیون و تالار گفتگوی HDMI همکاری کرده است تا از ویژگی هایی همچون نرخ تازه کردن متغیر ، همگام سازی نرخ فریم تلویزیون و گیم پلی برای جلوگیری از جیغ و پارگی صفحه استفاده کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آنچه Xbox Series X به اتاق نشیمن در این فصل تعطیل آورده است ، لطفاً در Xbox Wire را بررسی کنید.

موارد دیگر در Xbox Series X

.