منابع: EA سال گذشته جنگ ستارگان: Battlefront Spinoff را لغو کرد

Star Wars Battlefront II (نه spinoff)
تصویر صفحه : EA

بهار گذشته ، الکترونیک آرتز اسپینوف برنامه ریزی شده خود را لغو کرد محبوب Star Wars: Battlefront series third سومین بازی [StarWars Star Wars که ناشر از سال 2017 آن را محکم کرده است. این آخرین بازی با نام Viking در ابتدا پیش بینی شده بود برای عرضه در پاییز 2020 در کنار نسل بعدی کنسول ها. اما هنگامی که برای مدیران EA مشخص شد که زمان بندی غیر واقعی است ، وایکینگ دیگر نبود.

این حساب با مصاحبه هایی با شش نفر آشنا با کارهای داخلی EA ساخته شده است ، که همه آنها ناشناس بودند زیرا آنها مجاز به صحبت با خبرنگار در مورد پروژه های لغو شده نیست.

پشت پرده وایکینگ به خودی خود ارزش یک پیمایش مقدماتی Star Wars را دارد. مدتها پیش (2015) در یک کهکشان دور (سان فرانسیسکو) در استودیوی متعلق به EA Visceral Games شروع به کار کرد ، که دو سال را صرف ساخت یک بازی heist Star Wars کرد. 19659007] راگتاگ تحت کارگردان مشهور امی هنیگ . در اکتبر سال 2017 ، EA ویسکرال را خاموش کرد و Ragtag را لغو کرد ، اگرچه می گفت که Ragtag دارایی های هنری Ragtag برای به استودیوی بازی کانادایی EA Vancouver ارسال می شود. ] یک دنیای کاملاً جدید باز بازی Star Wars .

این بازی دوم ، Orca ، در سراسر 2018 در حال توسعه بود تا اینکه ، آن هم توسط EA لغو شد . کوتاکو اخبار از [فسخ اورکا را سال گذشته شکست. در آن زمان ، ما گزارش دادیم كه EA Vancouver در حال چرخش پروژه كوچكتر Star Wars برای جایگزینی آن است – یك برنامه ریزی كه برای انتشار در پاییز سال 2020 در كنار نسل های بعدی پلی استیشن و Xbox برنامه ریزی شده است. مدیران الکترونیک آرتز دوست داشتند آنرا یک حفره مالی بنامند که نیاز به پر کردن آن داشت.

این بازی سوم Viking نامگذاری شد ، و به عنوان اسپینوف سری [Star45:Battlefront با عناصر دنیای آزاد طراحی شد. این طرح همچنین برای EA بود تا بتواند استودیوی دیگری را برای کمک به معیارهای خود در لندن ، انگلیس مستقر کند ، که قبلاً بیشتر برای بازی های مسابقه ای مانند Burnout و Need for Speed ​​ شناخته شده بود. اما در سالهای اخیر به ژانرهای بیشتری گسترش یافته است.

EA ونکوور مدتی را صرف طراحی ایده ها و نمونه های اولیه برای وایکینگ کرد ، و ملاک پس از آن به زودی وارد آنجا شد. این زمانی بود که مشکلات شروع شد. اگرچه ، ملاقات ، روی کاغذ ، استودیوی اصلی بود ، اما چالش های تدارکاتی توسعه بازی های متقابل کشور ، این گزاره دشوار را به وجود آورد. همانطور که یک شخص درگیر بازی گفت ، "آشپزهای بیش از حد" یک موضوع در حال اجرا بود. Criterion led دیدگاه جاه طلبانه ای برای بازی داشت و هدف آن این بود که تمرکز جدی روی داستان و شخصیت ها بگذارد.

خیلی زود مشخص شد که وایکینگ هرگز تنها در یک سال و نیم تمام نمی شود و مدیران EA هیچ علاقه ای به تمدید جدول زمانی ندارند. وایکینگ در نیمه اول 2019 لغو شد ، اگرچه این خبر تاکنون گزارش نشده است. که پاییز 2020 سوراخ مالی پر خواهد شد.

اکنون ملاک سری [نيازبهسرعت را پشت سر گذاشت ، و EA Vancouver از ساير استوديو هاي EA مانند BioWare و Respawn در بازي هايي چون Anthem 2.0 و افسانه های آپکس . (EA Vancouver همچنین در بسیاری از بازی های ورزشی این شرکت کار می کند.)

در ماه مه سال 2013 ، الکترونیک آرتز با بازی های ویدئویی "هسته" – به عبارت دیگر ، آنهایی که روی کنسول ها و رایانه های شخصی – با دیسنی توافق نامه انحصاری امضا کردند. منجر به یک آشفتگی ، یک دهه نسبتاً ناامیدکننده برای بازی های جنگ ستارگان شد.

امروز ، EA دو بازی جدید Star Wars در حال توسعه دارد – دنباله ای برای Jedi Fallen Order در Respawn و یک پروژه کوچکتر و غیر معمول تر در EA Motive در مونترال ، کانادا.

.