ناسیونالیست سفیدپوست برای حملات برنامه ریزی شده دستگیر شد

عکس : لئون نیل ( گتی ایماژ )

در سالهای اخیر ، ناسیونالیست های سفید پوست بارها و بارها یکی از بزرگترین تهدیدها برای زندگی خانگی خوانده می شدند. در پاسخ ، پرزیدنت ترامپ بارها و بارها از این تهدید پایین آورده است. اکنون که یکی از اعضای کابینه خود مورد هدف ملی گرایان سفید پوست قرار گرفته است ، شما فکر می کنید که او ممکن است موضع خود را تجدید نظر کند. چه کسی ما را مورد شوخی قرار می دهیم؟

گزارش CBS News که مقامات فدرال جیمز کامرون دنتون ، عضو 26 ساله از گروه نئو نازی Atomwaffen Divison را دستگیر کردند. مطابق اعلام لیگ افتراء آمریكا ، این گروه با چندین قتل در ارتباط بوده است. شکایتی که علیه دنتون مطرح شد ، ادعا می کند که وی رهبر یک زیر گروه سازمان مستقر در تگزاس بوده و در مورد در یک اتاق گپ ارسال می کند و تماس های برنامه ریزی شده خود را با استفاده از دسته هایی مانند " تجاوز "و" مشکوک ".

Bruh. اگر می خواهید یک تروریست داخلی باشید ، لااقل نمی توانید نام صفحه یک نوجوان را در Xbox Live Circa 2005 داشته باشید؟

دنتون در ارتباط با جیمز ویلیام كربی كلی دستگیر شد. کلی در ژانویه دستگیر شد و به انجام بیش از 134 تماس تلفنی جعلی به نیروی انتظامی متهم شد. در میان اهداف دنتون یک عضو ناشناس کابینه ترامپ ، یک روزنامه نگار تحقیق برای ProPublica و کلیسای باپتیست خیابان آلفرد ، یک کلیسای عمدتا سیاه در اسکندریه ، ویرجینیا بود. مطابق دفتر دادستان آمریكا ، دنتون با اتهامات توطئه برای ارتكاب جرم علیه ایالات متحده و تهدیدات بین المللی در مورد زخمی شدن روبرو است.

برای گروهی از مردم که کاملاً آشکارا گنگ هستند ، آنها شروع به تهدید فزاینده ای برای امنیت عمومی می کنند. خوشبختانه ، داستان های بیشتر و بیشتری در مورد چگونگی حمله حملات این دمبله ها به طور مقدماتی متوقف شده است. او بسامد از این داستان ها هنوز نگران کننده در حق خود است. حتی اگر یکی از اعضای کابینه وی مورد هدف قرار گرفت ، من شک دارم رئیس جمهور است که می خواهد درباره این موضوع چیزی بگوید.

چگونه می توان در برابر ناسیونالیسم سفیدپوست وقتی یک نفر را به کار خود داری؟

.