نامه نیویورک های رنگ قلم علیه مایک بلومبرگ

عکس : جورج فری ( گتی تصاویر )

بیش از 90 نفر از فعالان نیویورک ، شهروندان ، سیاستمداران ، مقامات شهری و رهبران مذهبی که از دولت بلومبرگ جان سالم به در برده اند متحد شده اند تا نامه ای سرگشاده را برای تلاش [ روشن کنند روشن کنند. " این گروه که به عنوان "نیویورک های رنگ" توصیف شده است ، درخواست رای دهندگان در مقدمات باقی مانده دموکرات است و همراه با رسید ، مدارک واقعی و "پیام فوری" است که می تواند به دو کلمه متراکم شود:

نه او.

ائتلاف به نمایندگی از "خانواده های نیویورکی ها که توسط اداره پلیس نیویورک کشته شدند ، رهبران جامعه ، مقامات منتخب و سایر رنگهای نیویورک" با توضیح این که زندگی آنها در دوران "غیرقانونی و مخرب" شهردار سابق بود ، آغاز شد. تصدی 12 ساله ، با ذکر اینكه وی از ثروت و تأثیر خود برای تغییر قوانینی كه مانع از خدمت او برای دوره سوم شد ، استفاده كرد.

"اگرچه بلومبرگ در دوره دموکراتیک در حال اداره است ، اما وی دارای سابقه طولانی با جمهوریخواه است. مهمانی. " "ما از شما می خواهیم که با رأی خود به پاداش بلومبرگ پاداش ندهید."

ضمن برجسته کردن گذشته بلومبرگ به عنوان کاندیدای GOP و کمک مالی ، این نامه توضیح می داد که میلیاردر مدافع دموکرات در راس دولت ایستاده است که نژاد ، اقتصادی و اجتماعی تولید می کند. نابرابری در شهر نیویورک. اما آنها فقط به اقدامات تخریبی نژادی NYPD و اقدامات سخت اشاره نکردند. لیست سیاست های وحشیانه بلومبرگ شامل:

  • نظارت بی ضمانه جوامع مسلمان
  • هدف قرار دادن جوانان غیر سفید برای بازداشت ماری جوانا
  • طنین انداز مسکن ، بستن پناهگاه ها و لغو حمایت از بی خانمان ها به منظور تبدیل شدن شهر به "کالایی لوکس"
  • اجازه دادن به بانک های بزرگ برای تبعیض در برابر صاحبان خانه های رنگ
  • انگشت نگاری گیرندگان تمبر مواد غذایی
  • ترویج سیاست "آزمایش و مجازات" در مدارس NYC
  • تعطیل کردن مدارس اقلیت های اقلیت و تغییر مسیر دلار مالیات دهنده به خصوصی. مدارس منشور را اداره کنید

"بعد از چهار سال از ترامپ ، آخرین چیزی که کشور ما به آن نیاز دارد کسی است که نژادپرست است و سیاست های تبعیض آمیز ، نابرابری اقتصادی را تشدید می کند و دموکراسی را با ثروتش تضعیف می کند. "» نامه نویسان ، که (به معنای واقعی کلمه و تصویری) با جسارت می گفتند: "

" "[S] "مایک بلومبرگ."

"منتقدین ما از ارائه نظرات جایگزین استقبال می کنند ، اما دامنه وسیع تر از واقعیت ها تصویر متفاوتی را ارائه می دهد." Stu Loeser ، مشاور کمپین بلومبرگ به Buzzfeed گفت. "اما به همان اندازه که حق همه را برای صحبت کردن در ذهن خود ترغیب می کنیم ، همه حقایق موجود در این نامه با سابقه واقعی مایک مطابقت ندارند."

مبارزات بلومبرگ به مقاله نیویورک تایمز اشاره کرد که ستایش می شود. سابقه شهردار در مسابقه. صبر کنید … فکر می کنم این پیوند نادرست باشد زیرا عنوان می گوید نیویورکی ها "در تضاد" بودند. به علاوه ، در این مقاله آمده است: 38 درصد از سیاهپوستان نیویورکی او را مطلوب ارزیابی کردند در حالی که 55 درصد از سفید پوستان این کار را کردند ، که این یک پیشرفت نسبت به سلف وی بود. اما اگر سه نفر از پنج سیاه پوست عملکرد شما را تأیید نکردند ، انتظار دارید که چه توصیه ای برای گفتن داشته باشد؟

به هر حال … [

به نظر می رسد که تنها سیاهپوستان که از مایکل بلومبرگ حمایت می کند ، همه است. کنجکاوی یک کیسه کاغذ قهوه ای پر از پول نقد زیر سینک خود داشته باشید. اما شاید اتفاقی باشد. من فکر می کنم مورد پسند اینجاست که سیاه پوست و قهوه ای که او را می شناسند به بهترین وجه می گویند "به مایکل بلومبرگ رأی ندهید."

من حرف آنها را می زنم.

.