نحوه مبارزه با انتشار اطلاعات غلط از ترول های روسیه

برخی از آگهی های فیس بوک مربوط به تلاش روسیه برای اخلال در روند سیاسی آمریکا و برانگیختن تنش درمورد مسائل اجتماعی تفرقه انگیز ، منتشر شده توسط اعضای کمیته اطلاعات مجلس آمریکا ، در واشنگتن عکس گرفته شده است.
عکس : Jon Elswick ( AP Photo )

جامعه سیاه یک احساس همبستگی ویژه در آمریکای مدرن دارد. ما از بی عدالتی هایی که برادران و خواهرانمان به آنها وارد می شود ، ابراز ناراحت می کنیم و آنها را الزاماً با خون بلکه با تجربه مشترک مرتبط می دانیم. ما دیگران را در جامعه ریشه می دهیم ، حتی اگر آنها را ندیده ایم. وقتی سیاهپوستان – در اجتماعات خانوادگی ، در آرایشگاهها یا در مکانهای عبادت ، اجتماع می کنیم – بر اساس یک هویت مشترک ارتباط برقرار می کنیم. ما حتی در اینترنت مشترکاتی پیدا می کنیم ، فرصت های بی پایان برای گسترش [جادوی دختر سیاه] ، شادی پسرک سیاه ، و پشتیبانی از کوکر سیاه ، ترانس و غیر درخشان سیاه و سفید اما از اواخر ، ترول های روسی شروع به تقلید با موفقیت از روال سیاه و سوء استفاده از روایت های سیاه برای قطبی تر کردن منظره سیاسی در حال حاضر تفرقه افکنانه کردند. اعمال روایت های سیاه نه تنها وسیله ای برای پیشبرد شکاف نژادی در کشور خودمان است ، بلکه به طرز مؤثرتر ، این یک طرح پیچیده تر کردن هویت آمریکایی است به گونه ای که دمکراسی ما را بالا ببرد. [19659006] گزارش ها نشان می دهد که عملیات ضد اطلاعات روسیه در انتخابات 2016 جامعه سیاه را هدف قرار داد. با استفاده از حساب های جعلی در سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و یوتیوب ، عاملان روسی در آژانس تحقیقات اینترنتی (IRA) در سن پترزبورگ به دنبال به اشتراک گذاشتن پست های اختلاف نظر با به اشتراک گذاشتن پست هایی با فشار نژادی بودند

در حقیقت ، از سال 2016 کمپین های ضد اطلاعات روسیه رو به گسترش است ، و آنها همچنان به استفاده از تنش های نژادی به عنوان گوه برای نفوذ بیشتر. در برخی موارد ، به نظر می رسد که حسابهای جعلی روسی محتوای رسانه های اجتماعی را برای کاربران اینترنتی سیاه ایجاد کرده اند ، در حالی که در موارد دیگر ، حساب های نمایندگان خارجی ، "رباتها" دارای هستند که به طور قابل ملاحظه ای محتوای را تقویت می کنند که باعث ایجاد تنش های نژادی می شود. .

هفته گذشته ، گزارش های جدید مداخله ظاهر شد این بار نشان دهنده تلاش روسیه برای حمایت از دونالد ترامپ و برنی سندرز در انتخابات سال 2020. جزئیات این آخرین مداخله اخیر هنوز منتشر نشده است. با این وجود ، مهم است که در نظر بگیریم که چگونه ممکن است جامعه سیاه پوست و دیگر جوامع رنگی در کمپین های ضد اطلاعاتی جدید کرملین مورد هدف قرار گیرند.

مبارزه با یک حمله پیچیده که روایت های واقعی را بافته می کند ، احساسات واقعی را دستکاری می کند ، منطقی نیازها را درک می کند. جامعه ، و به دست آوردن روشی که افراد خارج از جامعه مشاهده و درونی گفتمان را آسان می کنند ، آسان نخواهد بود. اما کاملاً صریح ، دولت دموکراسی ما به آن متکی است. ما دو زن سیاه پوست هستیم که مشاغل ایجاد کرده ایم و درک عمیقی از چگونگی تأثیرگذاری اطلاعات بین المللی و مبارزات امنیتی سایبر در جوامع ایجاد می کنیم. در اینجا راه حلهای پیشنهادی ما ارائه شده است.

1. تجهیزات بهتر برای مبارزه با تبلیغات ضد اطلاعات : اول ، متخصصان در همه بخش هایی که در این انتخابات ریاست جمهوری آینده تلاش می کنند برای مبارزه با تبلیغات ضد اشخاصی مبارزه کنند ، باید در مورد اسلحه سازی نژاد به عنوان مکانیزمی برای کنترل قطبیت آموزش ببینند. درک بهره برداری تاریخی از روابط نژادی در آمریکا و چگونگی استفاده از بسترهای اجتماعی و ابزارهای دیگر برای تقویت این روایات برای جلوگیری از مشارکت در روند سیاسی به نتایج ناخوشایند برای درک ابزارهای دشمن ، تاکتیکها و رویه ها ضروری است. بدون این درک ، تیمهایی که روی این موضوع کار می کنند ، کاملاً نمی توانند مظاهر مختلف عملیات اطلاعاتی و تلاشهای مماسانه برای قطبی کردن با استفاده از روایتها یا احساسات واقعی را از طریق درگیری مصنوعی درک کنند ، و نه می توانند ابزارها و روشهای تشخیص و کاهش موثر را بسازند.

2. جوامع آسیب دیده را درباره آنچه به نظر می رسد و به نظر می رسد deinformation آموزش دهید: جوامع سیاهپوست باید یاد بگیرند که نسبت به مطالبی که مصرف می کنند شکاک و منتقد باشند. سواد رسانه ای ، بهداشت سایبری ، مهارت های تفکر انتقادی و اطلاعات کلی درباره روایت های دروغین که از طریق سیستم عامل هایی که ما دوست داریم تقویت می شود ، باید از طریق سیستم آموزش ، رسانه ، برنامه نویسی و گفتگوهای جامعه به طور گسترده ای ارتباط برقرار کنیم. برخی از کشورها قبلاً برنامه های سواد رسانه ای K-12 را در مدارس اجرا کرده اند و این اولین قدم مثبت است. سایر کشورها باید از این قاعده پیروی کنند و این مهارت های سواد آموزی باید از طریق رسانه های سیاه و رسانه های اجتماعی تقویت شود.

3. پوشش رسانه ها باید بهتر شود: رسانه ها نقش مهمی در دموکراسی ما بازی می کنند. این امر به آمریکایی ها کمک می کند تا بین واقعیت و داستان تفاوت کنند. اما لازم است که از نواختن نژادهای نژادی بهتر استفاده کنیم و تلاش کنیم تا داستانهای مثبت درباره جوامع سیاه آمریکا برجسته شود. به عنوان مثال ، تقویت داستانهایی که چگونه جوامع محلی در تلاشند تا تعداد [BBQBeckys در سراسر کشور را کاهش دهند با بلند کردن صدای اجتماعاتی که به تماس های وی آسیب دیده اند می توانند روایت پیرامون این حوادث را تغییر دهند. رسانه ها از فرصت بی نظیری برخوردار هستند تا زمینه ای را فراهم آورند که گفتگو ملی را به جای آزار و اذیت ، به آشتی نژادی سوق دهد.

4. به دلیل اصلی این مسئله توجه كنید: مأموران خارجی می توانند به راحتی از جامعه سیاه آمریکا بهره برداری كنند ، زیرا بی عدالتی های نژادی بر جنبه های زندگی یک فرد سیاهپوست در این کشور تأثیر می گذارد. اگر ما با وجود ترس و ناراحتی حاضر به اقدام نباشیم ، دموکراسی کشور ما همچنان در برابر سلاح سازی مسائل مربوط به آمریکا پیروز خواهد شد. اقدام معنی دار برای پرداختن به شکاف های اجتماعی مانند نوآوری در سیاست گذاری برای ایجاد نتایج عادلانه برای همه آمریکایی ها ، تصحیح مجدد در نهادهای ما و تسهیل گفتگوهای سخت در مورد تاریخ تاریک ما و تأثیرات بر سیاهپوستان ، ما را آسیب پذیرتر می کند.

2020 و دیگری. چرخه انتخابات بر عهده ماست. آگاهی بیشتر ، اقدام سریعتر و مشارکت متقابل برای متوقف کردن این مشکل پیش از آنکه این بار تهدیدآمیز شود ، ضروری است.


نعیما گرین-رایلی یک دیپلمات سابق ایالات متحده در وزارت امور خارجه ، جایی که او در مصر و چین مشغول به کار بود ، و در حال حاضر دکتری دارد. نامزد وزارت امور خارجه در هاروارد.

Camille Stewart مشاور ارشد سابق سیاست های سایبر ، زیرساخت و سیاست انعطاف پذیری در وزارت امنیت میهن تحت ریاست جمهوری است. اوباما و یک سیاست امنیت سایبری با آمریکای جدید.

.