نصب VPN در اندروید؟ آسان راهنمایی با راهنمای ما!

برای خلاصه ای از این مقاله اینجا را کلیک کنید
نصب سریع VPN در Android سریع و مقرون به صرفه!
            

اگر می خواهید سریعترین زمان ممکن VPN را در Android تنظیم کنید ، راهنمای سریع و آسان زیر را بخوانید! برای این راهنما ما از Surfshark استفاده می کنیم ، زیرا این VPN عالی مقرون به صرفه ، تنظیم و کاربری آسان است.

  1. به وب سایت Surfshark بروید و با فشار دادن دکمه قرمز ، اشتراک دریافت کنید.
  2. به Google بروید. Play را از طریق تلفن یا دستگاه Android دیگر خود بارگیری کرده و برنامه Surfshark را بارگیری کنید.
  3. برنامه را باز کنید – ممکن است Surfshark از شما درخواست برقراری اتصال کند ، اجازه دهید – و جزئیات ورود خود را پر کنید.
  4. اکنون یک VPN انتخاب کنید. سرور برای اتصال و لذت بردن از مرور یک وب امن تر ، آزادتر و ناشناس تر!

اگر مشترک VPN شده اید ، یک فرصت خوب وجود دارد که می خواهید از این وسیله در دستگاه (های) اندرویدی خود نیز استفاده کنید. از این گذشته ، این روزها بسیاری از ما حتی بیشتر از وقت آنلاین خود را در تلفن همراه یا رایانه لوحی خود صرف می کنیم تا در رایانه شخصی خود. روش های مختلفی برای نصب VPN در دستگاه Android شما وجود دارد. در این مقاله ، چهار مورد از اینها را مورد بحث و توضیح قرار خواهیم داد. برای آن دسته از شما که می خواهید بلافاصله به آن دسترسی پیدا کنید ، ما با سریعترین و آسان ترین راه شروع می کنیم: با استفاده از یک برنامه اختصاصی VPN برای Android. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، نگران نباشید. از این گذشته ، این مقاله همچنین در مورد بهترین خدمات VPN برای Android و سه روش دیگر برای نصب VPN در دستگاه (های) اندرویدی خود بحث می کند.

نصب VPN در اندروید با استفاده از برنامه VPN

با استفاده از یک برنامه اختصاصی آندروید. به نظر ما ساده ترین و سریعترین راه نصب و پیکربندی VPN در Android. از این رو این همان چیزی است که ما به کاربران اندرویدی توصیه می کنیم. با این حال ، اگر در حال پایین آمدن از این مسیر هستید ، مطمئن شوید که VPN شما یک برنامه ویژه Android را ارائه می دهد. از همه گذشته ، همه ارائه دهندگان VPN این کار را نمی کنند. با این حال ، تقریباً همه ارائه دهندگان محبوب VPN این روزها برنامه اندرویدی مناسبی دارند و حتی یک برنامه Android دارند.

آیا مطمئن نیستید بهترین برنامه VPN برای دستگاه Android شما چیست؟ در مقاله ای که به بخش زیر می پردازد نگاهی بیندازید یا اگر می خواهید بلافاصله استفاده از VPN را شروع کنید ، یکی از 5 ارائه دهنده برتر VPN ما را انتخاب کنید. همه VPN های موجود در این لیست یک برنامه عالی برای Android ارائه می دهند.

اکنون بدون آگهی بیشتر ، راهنمای کوتاه زیر را بخوانید تا بدانید که چگونه با استفاده از یک برنامه اختصاصی از فروشگاه Google Play ، می توانید VPN را در دستگاه Android خود تنظیم کنید. [19659011] 1. با ارائه دهنده VPN دلخواه خود مشترک شوید و یک حساب کاربری دریافت کنید.

2. برنامه Android ارائه دهنده VPN خود را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

 جستجوی فروشگاه Google Play: VPN

3. برنامه را نصب کنید.

4. برنامه را باز کنید احتمالاً پیامی ظاهر خواهد شد که در آن برنامه از شما درخواست ایجاد اتصال VPN به دستگاه خود را می کند. "اجازه" یا "بله" (یا هر دکمه ای را که باید برای نشان دادن مجوز خود کلیک کنید) کلیک کنید.

5. با سرویس VPN وارد شوید. احتمالاً تاکنون از سرویس VPN خود که حاوی دستورالعمل ورود به سیستم است ، نامه الکترونیکی دریافت کرده اید و یا احتمالاً خودتان رمز ورود ایجاد کرده اید. برای ورود به سرویس VPN از این جزئیات استفاده کنید.

6. پس از ورود به سیستم ، به داشبورد برنامه VPN خود خواهید رسید ، بسته به ارائه دهنده VPN خود گزینه های مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

7. برای اتصال به یک سرور و یک سرور را انتخاب کنید.

 انتخاب سرور Surfshark Android

8. VPN اکنون روشن شده است. بیشتر دستگاه های Android به شما نشان می دهد که VPN در حال اجرا است. آنها اکثراً با نمایش یک نماد کوچک در بالای صفحه شما این کار را انجام می دهند.

بهترین VPN برای دستگاه Android من چیست؟

اگر اکنون راهنمای کوتاه و دستی ما را رد کرده اید ، زیرا به برخی دیگر نیاز دارید به عنوان مثال ، اطلاعات مربوط به بهترین VPN برای شما نگران نباشید. ما می دانیم که همه از قبل روشن نیستند که کدام VPN برای آنها بهترین است. این انتخاب می تواند به نظر بسیاری از ارائه دهندگان VPN در خارج از این روز بسیار نگران کننده به نظر برسد.

خوشبختانه ، انتخاب ارائه دهنده خوب VPN به همان اندازه که فکر می کنید دشوار نیست. از این گذشته ، دقیقاً مانند هر خرید دیگر ، فقط باید هنگام انتخاب ارائه دهنده VPN از خواسته ها و نیازهای خود آگاه باشید. به عنوان مثال ، آیا می خواهید از VPN برای انسداد و لذت بردن از محتوای جریان مانند نسخه آمریکایی Netflix استفاده کنید؟ یا آیا شما فقط می خواهید حریم خصوصی بیشتری با قیمت بسیار مناسب داشته باشید؟

از آنجا که ما می دانیم که کاربران اندرویدی نیز وقتی خدمات VPN خود را ارائه می دهند ، نیازهای بسیار متفاوتی دارند ، ما سه VPN عالی Android را در زیر قرار دادیم ، که همه آنها را در آنجا ارائه می دهند. مزایای. البته ، هر سه این ارائه دهنده ها کاملاً با اندروید سازگار هستند و یک برنامه عالی برای اندروید ارائه می دهند.

ExpressVPN: بهترین VPN همه جانبه و استریم برای اندروید

به نظر ما ، ExpressVPN بهترین VPN همه جانبه است. برای اندروید. ExpressVPN بسیار سریع است ، سرورهای زیادی دارد (3000+ سرور در 94 کشور) و نصب آن بر روی Android آسان است. علاوه بر این ، سرورهای سریع سریع ExpressVPN این VPN را برای پخش (و حتی بارگیری) در Android بسیار عالی می کند. همراه با توانایی ExpressVPN برای انسداد محتویات جغرافیایی محدود مانند نسخه ایالات متحده Netflix (اگر خارج از ایالات متحده هستید) ، سرعت جریان چشمگیر آن باعث می شود ExpressVPN برای همه نیازهای سرگرمی شما در Android مناسب باشد!

علاوه بر این ، ExpressVPN یک VPN بسیار امن است که رمزگذاری داده های خوبی را ارائه می دهد. این بسیار جالب است که البته می دانید. از این گذشته ، بسیاری از ما از دستگاههای اندرویدی (قابل حمل) ما برای اتصال به نقاط داغ وای فای عمومی و موارد مشابه استفاده می کنیم. اینها می توانند بدون محافظت از VPN قابل اعتماد ، مانند ExpressVPN ، بسیار نا امن باشند.