نه ، آن تصویر ربات در حال تعجب GTA 6 نیست

تصویر سازی : Games Rockstar ( RockstarGames.com )

] بسیاری از شما می خواهید Grand Theft Auto 6 اخبار یا اطلاعات ، اما این نیست. و اینگونه نیست که شما با [G456GTA6 آشنا شوید.

اخیراً ، تاریخ دقیق مهم نیست ، Rockstar وب سایت خود را به روز کرد تا تصاویر جدیدی را در بر بگیرد. دو مورد از این تصاویر توجه Reddit و برخی از طرفداران GTA را به خود جلب کرده است. یک تصویر یک ربات با شامپاین و تصویر دیگر آرم Rockstar با اعداد و اشکال تصادفی بود. به دلایلی ، تعداد کمی از مردم هیجان زده شدند و از این سوال پرسیدند که آیا این تصاویر از Rockstar در مورد GTA 6 یا شاید حتی قلدر 2 گریه کرده اند؟

خوب ، این خبر بد است. این دو تصویر چیزی را خسته نمی کنند.

مدتهاست که به وب سایت Rockstar مراجعه کرده ام. من به روزرسانی های مختلفی را که سایت از بین رفته است ، دیده ام. یک دوره زمانی در آنجا بود که سایت از طریق تلفن همراه غیر قابل استفاده بود. در حال حاضر ، بسیار عالی است و به نظر خوب می رسد. با وجود همه این تغییرات ، یک چیز به همین شکل باقی مانده است: وب سایت Rockstar پویا و پر از آثار هنری و شعارهای در حال تغییر است.

و از همیشه در مورد نوشتن در مورد بازی های Rockstar ، من هرگز نشنیده ام که از آنها با استفاده از این قطعات هنری تصادفی برای یک بازی جدید و تبلیغاتی استفاده کرده و آنها را اذیت و آزار دهند. مطمئناً ، برخی از آنها ممکن است عید پاک تخم مرغ باشند یا شوخی های داخل آن باشند ، اما اکثریت قریب به اتفاق آثار هنری جالب هستند که به منظور بهتر دیده شدن سایت ساخته شده است و هر بار که بازدید می کنید به طور تصادفی تغییر می کند. . ” data-poster-src=”” data-anim-src=”” data-cropped=”false” class=”dv4r5q-1 hEuYft”/>

دیگر آثار هنری که مردم معتقد بودند می توانند چیزی را اذیت کنند.
تصویر : Rockstar Games ( Rockstargames.com )

برخی از طرفداران چشم عقاب سال "1998" را در بطری در تصویر ربات مشاهده کردند و تعجب کردند. اگر مرجعی بود به GTA San Andreas ، که در دهه 90 تنظیم شده است. شاید GTA 6 دنباله ای برای San Andreas یا شاید در دهه 90 تنظیم شده باشد؟ اذیت کردن GTA 6 یا یک بازسازی GTA San Andreas این فقط یک روبات عالی و با یک تخم مرغ کوچک عید پاک است.

منتظر GTA 6 مدت زمان طولانی ادامه دارد ، در هفت سال و شمارش ، این بزرگترین شکاف بین بازی های Grand Theft Auto از زمان انتظار پنج ساله بین GTA IV و GTA V. است. به همین دلیل برخی از طرفداران از هرگونه اطلاعات یا جزییاتی درباره پیرامون GTA V. ناامید شده اند و در طول دو سال گذشته ، من شاهد افزایش در تعداد فیلم های جعلی ، توییت ، شایعات و موارد دیگر درباره GTA 6. اجازه ندهید که پستهای تصادفی Reddit و ترول ها شما یا دوستانتان را فریب دهند. به یاد داشته باشید که چند شایعه نادرست درباره GTA V قبل از انتشار بازی یا فاش شدن در اطراف وجود داشت؟

بهترین شرط بندی شما برای شنیدن درباره GTA 6 یا هر بازی آینده Rockstar در توییتر یا اینستاگرام آنها را دنبال می کنید. آنها همیشه اعلان ها و تریلرهای بازی جدید را در آنجا ارسال می کنند.

البته ، Kotaku را نیز دنبال کنید. از آنجا که اگر یک نشت مشکلی اتفاق بیفتد یا یک تیزر واقعی منتشر شود ، ما در اسرع وقت و دقیق آن را گزارش خواهیم کرد.

.