هنرمندان برای بازی های هیئت مدیره مورد علاقه شما امتیازات زیبایی ایجاد می کنند

اکنون چند سال است که برخی از هنرمندان بسیار با استعداد برای برخی از محبوب ترین بازی های هیئت مدیره روی کره زمین ، پوسترهای خود را ارائه می دهند ، به لطف به BoardGameGeek's Artist Series.

این سایت ، که بیشتر با آنها به عنوان مخزن حقایق بازی و گپ انجمن آشنا خواهید شد ، همچنین بعضاً تبدیل به بازاری برای چاپ های زرق و برق دار ، جایی که تصویرگران به برخی از بزرگترین و بهترین بازی های خارج از کشور ادای احترام می کنند ، از Gloomhaven تا Terraforming Mars (19459012). منتشر شده در موج ، و که چند سالی در حال انتشار است اکنون ، سری چهارم در حال راه اندازی است ، با بازی هایی مانند Scythe ، Wingspan و Patchwork .

زیرا من عاشق این چیزها خیلی لعنتی هستم ، و به این دلیل که هنرمندانی که کار بسیار خوبی دارند. نزدیک قلب من ، من با با BoardGameGeek با Char Krizan در مورد چگونگی جمع شدن این سریال صحبت کردم.

من: BoardGameGeek بیشتر به عنوان یک جامعه از یک فروشگاه شناخته می شود ، بنابراین چرا به فروش چاپ می پردازید.

Char : جنبه اجتماع در واقع یکی از دلایل عمده ما برای شروع این پروژه است. احساس کردم تصویرگران بازی بخش بزرگی از برنامه بازی هستند ، اما با کسب شناختی که شایسته آن هستند [ یادداشت نویسنده: در پایین هر تصویر یک اعتبار بزرگ و امضا برای هر هنرمند خواهید دید. ] . من وقتی به مجموعه ای از پوسترهای عالی ناسا روبرو شدم ، به ایده هایی در مورد کاری که می توانستیم انجام دهیم فکر کردم و فکر کردم اگر معادل یک بازی روی صفحه وجود داشته باشد ، بسیار جالب خواهد بود. در همان زمان بود که این ایده به دنیا آمد!

ارزش بالایی که تصویرگران به سفره می آورند نیز به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم این پوسترهای ارزان قیمت چاپ 10 دلاری را تهیه نکنیم ، بلکه بیشتر چاپ های giclee با کیفیت موزه را روی کاغذهای هنری زیبا قرار دهیم.

من: چگونه خوب می شدی و بعد هر هنرمند را برای انجام هر قطعه می توانم؟ آیا آنها طرفداران بازی هستند؟

Char : من به عنوان یک هوادار بازی بزرگ هیئت مدیره ، من قبلاً تصویرگران محبوب را در ذهن خود داشتم ، بنابراین من تازه شروع به دستیابی کردم. پاسخ بسیار مثبت بود ، با اکثر تصویرگرانی که من از شرکت در آن خوشحال شدم.

از آنجا که می خواستم این پروژه برای همه افراد سرگرم کننده باشد ، از هر هنرمند خواستم یک بازی را از 100 گانه برتر BGG انتخاب کند. مجددا تصور کنید ، بنابراین همه آنها کاری را انجام دادند که از انجام آن هیجان زده شده بودند.

من: آیا برنامه ای برای چاپ مجدد هر یک از قطعات قدیمی تر که اکنون فروخته شده اند است؟ [19659008] Char : بله ، هر بار که یک سری جدید را منتشر می کنیم ، پیش سریال های قبلی را باز می کنیم. ما همچنین سعی می کنیم اندازه 12 "x18" را به طور دائم در انبار خود نگهداریم ، هرچند که بعضی اوقات آنها به طور موقت از انبار نیستند.

من: و سرانجام ، دارید؟ آیا تاکنون هیچ تلاشی از ناشران یا دارندگان حق چاپ در این زمینه نداشته اید؟

Char : برای هر کاری که ما برای فروشگاه BGG انجام دهیم ، من همیشه از ناشر سؤال می کنم ، زیرا احساس نمی کنم صحیح است که بدون مجوز از ایده های سایر افراد سود ببرید. به طور کلی ، همه خوشحال هستند که از ما همکاری می کنند زیرا می خواهند از BGG پشتیبانی کنند. به علاوه ، این فقط یک ایده جالب است! تنها بلوک های جاده ای بازی هایی با مجوزهای درگیر هستند ، که من تازه آموخته ام که از آنها اجتناب کنم.

.