پیام جدی جودی ویتاکر را به عنوان دکتر که برای مدیریت روزهای تاریک تماشا کنید ، تماشا کنید

مقدار زیادی اضطراب در حین انتشار سیب زمینی در سراسر سیاره وجود دارد – و حتی Time Lords می توانند آن را حس کنند. این سریال ، چهارشنبه از طریق حساب رسمی توییتر پروکسی ، "انتقال اضطراری" را به عنوان همتای صفحه نمایش خود در لحظه ای از همبستگی اجتماعی اجتماعی با دوستان انسانی خود منتشر کرد.

"این یک انتقال اضطراری است". "اگر این مسئله را می بینید ، TARDIS باید در جایی و مکان و زمان اوج پیشرفت سیگنال های روانی را پیدا کرده باشد. اساساً ، فکر می کنم کسی در جایی ممکن است کمی نگران باشد."

حق او است.

دکتر مانند اکثر افراد در انگلستان ، پزشک طبق قوانین قفل دولت در مهار شیوع COVID-19 – بیماری ناشی از ویروس – در داخل خانه می ماند.

"من واقعاً منزوی خودم هستم ، یا همانطور كه ​​دوست دارم آن را صدا كنم ، از یك ارتش روی سنتاران پنهان شده ام. اما قبل از رفتن به سمت خود ، این را برای خودت نگه دارید." یک برنامه پنج مرحله ای دلهره آور برای مقابله با هر موقعیت نگران کننده ای.

"یک: بخاطر بسپار و همه چیز درست خواهد بود ، حتی اگر به طور نامشخص به نظر برسند. حتی اگر نگران باشید ، تاریکی هرگز غالب نخواهد شد. "

" دو: به شوخی ها بگویید ، حتی بد. به خصوص افراد بد. من درخشان در بد هستم. سه: مهربان باشید حتی دیروز از شما مهربان تر بود ، و می دانم که دیروز بسیار مهربان بودید. به دنبال یکدیگر باشید ، شما تنها کسی نگران نخواهید بود. صحبت کردن به شما کمک می کند ، به اشتراک گذاری کمک خواهد کرد. به دنبال دوستان ، همسایگان خود باشید ، در آخر ، همه ما خانواده هستیم.

"چهار: به علم گوش دهید و به پزشکان گوش دهید ، درست است؟ آنها به عقب برگشته اند. پنج: قوی باشید. مثبت بمان شما این کار را کردید. "

لحظاتی مثل این است ، و پاتریک استوارت با خواندن غزل های آرامش بخش شکسپیر در توییتر ، که ما را در یک روز اضطراب شادی ناچیزی به ما می دهد.

.