پیشرفت برنامه Android و بتا

همانطور که در خبرنامه ژوئن ما ذکر کردیم ، برنامه Android برای بتا آماده است و چندین کاربر قبلاً آنرا امتحان کرده اند و بازخورد خوبی زیادی را ارائه می دهند. ما تقریباً تقریباً آماده انتشار آن به صورت عمومی در فروشگاه Google Play هستیم ، بنابراین در این پست وبلاگ با عمق بیشتری درباره برنامه Android صحبت خواهیم کرد.

از برنامه Android و iPhone استفاده می شود. پروتکل WireGuard®. دلایل مختلفی وجود دارد که ما تصمیم گرفتیم که با پروتکل WireGuard به کار خود ادامه دهیم ، اما برخی از عوامل اصلی عبارتند از:

  • WireGuard سرعت بسیار بیشتری را نسبت به OpenVPN در دستگاههای ضعیف مانند تلفن ها ارائه می دهد
  • WireGuard باتری بیشتری نسبت به OpenVPN دارد که یک عامل مهم است. توجه داشته باشید که آیا می خواهید در طول روز متصل شوید بدون اینکه دائماً تلفن خود را شارژ کنید
  • WireGuard به دلیل طرحی که طراحی کرده است ، در دستگاه های رومینگ بهتر از OpenVPN عمل می کند. از طریق تلفن معمولاً زیاد در حال چرخش خواهید بود و از شبکه به شبکه دیگر تغییر می یابید ، بنابراین مهم است که اتصال VPN بتواند رومینگ را به خوبی انجام دهد.

ما طراحی کرده ایم که این برنامه کاربردی آسان باشد ، در عین حال امنیتی که انتظار دارید از ما انتظار داشته باشید همانطور که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم ، WireGuard نیاز به استفاده از جفت های کلیدی دارد و همچنین یک آدرس IP استاتیک داخلی IP اختصاص داده شده به کلید را به شما اختصاص می دهد. به منظور کاهش برخی از موارد احتمالی حفظ حریم خصوصی ، اجرای سرویس گیرنده دسک تاپ ما از WireGuard (که بعداً در مورد آنها صحبت خواهیم کرد) و همچنین برنامه های تلفن همراه ما این گزینه را دارند که بطور خودکار جفت کلید و آدرس IP را تمدید کنند.

، کلید هر 14 روز یکبار تمدید می شود ، اما در برنامه می توان آن را تنظیم کرد که بیشتر یا کمتر از آن اتفاق بیفتد. علاوه بر این ، کاربران می توانند با فشار دادن دکمه Key Regenerate کلید را به صورت دستی تجدید کنند. برای مقایسه ، مشتری معمولی WireGuard این گزینه را ندارد ، بنابراین اگر کاربران بخواهند با استفاده از برنامه معمول WireGuard ، کلیدهای خود را تمدید کنند ، باید این کار را بصورت دستی انجام دهند. این باعث می شود مشتری خود نه تنها آسان تر استفاده کند بلکه امنیت آن را نیز بسیار امن تر می کند.

فرآیند اتصال به خودی خود بسیار ساده است. بعد از ورود به برنامه ، شما به صفحه اتصال (انتقال) منتقل خواهید شد:

از اینجا می توانید روی نماد OVPN ضربه بزنید تا به سریعترین سرور وصل شود ، یا می توانید روی بنر پایین ضربه بزنید تا لیست سرورها باز شود و دستی انتخاب کنید. کشوری که باید به آن وصل شوید. برای راحتی ، برنامه تأخیر را برای هر کشور نشان می دهد ، که در آن تأخیر کمتری به معنی اتصال سریعتر است. برای آسانتر یافتن سرورها ، آنها از رنگ سبز تا زرد به قرمز کدگذاری می شوند ، با سرورهای قرمز دارای تأخیر بالا و سرورهای سبز دارای تأخیر کم هستند.

هنگام انتخاب "سریعترین سرور" که گزینه پیش فرض است ، برنامه به طور خودکار با کمترین تأخیر به کشور وصل می شود.

اتصال به یک سرور VPN تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد ، و برای نشان دادن وضعیت اتصال شما ، آرم OVPN به رنگ آبی می چرخد ​​و می چرخد. برای جدا کردن از سرور VPN ، به سادگی دوباره روی نماد OVPN ضربه بزنید.

مانند وب سایت ما ، برنامه تلفن همراه به زبان های سوئدی ، انگلیسی و آلمانی در دسترس خواهد بود. ما در حال انتشار نسخه فروشگاه Play در ژوئیه هستیم. ما همچنین در حال تهیه یک برنامه برای Apple iOS هستیم ، جزئیات بیشتر در مورد آن برنامه در تاریخ بعدی در دسترس خواهد بود.

.