چند نفر توسعه دهنده Skullgirls را به اظهار نظر جنسی نامناسب متهم می کنند

 تصویرگری برای مقاله با عنوان چند نفر iSkullgirls / i توسعه دهنده به اظهار نظر جنسی نامناسب

Image : Games Zero Games

دو نفر مایك زیمونت ، طراح اصلی Skullgirls و غیرقابل توصیف را متهم كردند. با نظرات توهین آمیز و جنسی اخیراً یک حادثه از طریق پیام های خصوصی اتفاق افتاده است ، در حالی که این اتهام متهم دیگر در طی سالیان متمادی اتفاق افتاده است.

بانی شخصیت محبوب Twitch است که بیش از 1.5 میلیون دنبال کننده در صفحات مختلف رسانه های اجتماعی وی دارد. در حالی که او عموماً روی بازی های پرطرفدارتر تمرکز می کند ، بانی اخیراً علاقه ای به بازی با بازی هایی نظیر Guilty Gear Xrd و Skullgirls داشت. او توجه زیادی از جامعه بازی های جنگی جلب کرد ، و بسیاری تمایل خود را برای یادگیری به عنوان یک مبتدی کاملاً مورد تحسین قرار دادند ، بنابراین هفته گذشته این شگفت آور شد که بانی اعلام کرد که قصد دارد از ژانر دور شود.

"بزرگ دلیل اینكه من از اجتماع بازی های جنگی استراحت می كنم آزار جنسی است كه از یك خالق بزرگ دریافت كردم. "بانی در توئیتر توضیح داد وی گفت: "این از هیچ جا نبود و من را فریب داد. من هنوز احساس راحتی نمی کنم هویت آنها را به اشتراک بگذارم. این واقعاً مرا شوکه کرد که آنها چقدر سرزده بودند. "

صبح امروز ، بانی آمد تا کمی به اوضاع بپردازد و گفت که توییت های قبلی وی در مورد مایک زیمونت ، یک رقیب و توسعه دهنده بازی های کهنه کار در Skullgirls و غیرقابل تقسیم . او پیام های خصوصی از زیمونت را به عنوان "بی احترامی بی احترامی" قبل از به اشتراک گذاشتن گالری Imgur مکالمات خود توصیف کرد.

تصاویر نشان می دهند که بانی در ماه مه با زیمونت تماس برقرار می کند تا از او بخاطر [Skullgirls تصویری حالت داستان از BDSM زن بر زن. زعیمونت به سرعت شروع به پرسیدن سؤالات شخصی در مورد حرفه خود در Twitch ، به ویژه آنچه او به عنوان پذیرش "فرهنگ عطش" از نظر طرز صحبت و ارائه خودش است ، می کند. آنچه در ابتدا می تواند تفسیر شود که بزنگاه به زودی منتقل می شود مستقیماً به زعیمونت سؤال می شود و از بانی می پرسد که آیا از نظر وی اعتبار می یابد یا فکر می کند که خانواده وی در مورد حرفه خود چه فکر می کنند ، که بانی آن را "ناراحت کننده" و "رفتار بدرقه" توصیف کرده است.

G / O Media ممکن است یک کمیسیون دریافت کند

"پاسخ های او بسیار ناپسند است و من واقعاً فکر نمی کنم که او از این طریق با مردی صحبت کند." ناسازگار نژادپرستانه "من نمی توانم نفس بکشم" شوخی در یک مسابقات اخیر Skullgirls ، این به عنوان آخرین کاه برای کسی که قبلاً روی یخ نازک بود ، دیده می شد. اعضای مختلف جامعه بازی های جنگی از Bunny حمایت کردند ، از جمله بازیگر جهان ، برگزار کننده مسابقات ، و نویسنده Carbon Grey ، که ویدئویی را برای توصیف برخوردهای ناراحت کننده خود با Zaimont به اشتراک گذاشتند.

"من نمی دانم مایک به چه چیزی گفت [Bunny] ، اما من مطمئن هستم که شرم آور بود و می دانم که به دلیل اینکه مایک در سالهای واقعی جنگ و وقایع بازی اظهارات جنسی عجیب و غریب کرده است ، اظهارات جنسی در من و خارج از من انجام داده است. " "من بسیاری از این موارد را نوشتم زیرا وقتی به مردم می گویم ، آنها دقیقاً مانند او هستند ،" اوه ، او هم چنین مهربانی است ، متاسفم. "و مانند ، بله ، او هم مانند او مهربانی است و او یک نوع است. برای پنج سال گذشته تغییر نکرده اید در جامعه بازی جنگ هیچ کس دیگری نیست. و فکر می کنم خیلی از این مسئله به این دلیل است که وقتی به دوستان پسر من یا دیگر برگزار کنندگان مسابقات می گویم که چه اتفاقی می افتد ، آنها با آن اطلاعات کاری انجام نمی دهند. "

کوتاکو با زیمونت تماس گرفت و Skullgirls توسعه دهنده Lab Zero Games برای اظهار نظر ، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکردید.

Skullgirls یکی از معدود بازی هایی است که امسال به لطف اجرای بی نقص GGPO در Evo نمایش داده شده است. کد نت برگردان ، که یک تجربه مبارزات آنلاین روان و روان را تسهیل می کند Zaimont مدتهاست به لطف کار خود در طراحی سیستم های گیم پلی ، چهره بازی را برعهده داشته و اغلب در مسابقات و اظهارنظرهای Skullgirls رقابت می کند. از آنجا که ادعاهای فوق مطرح شد ، با این حال ، چندین بازیکن Skullgirls پیش بینی شده اند که زعیمونت و هرگونه درگیری که ممکن است در گذشته با او داشته باشند را از بین ببرند.

"اقدامات او به نمایندگی از طرف صحبت نمی کند. جامعه Skullgirls ، "رقیب برجسته بازی جنگ ، دومینیک" SonicFox "مک لین در توییتر گفت. "هیچ کس از کاری که در اینجا انجام داده است خوشش نمی آید. اقدامات وی به هیچ وجه منعکس کننده اجتماع Skullgirls نیست و ما اطمینان خواهیم یافت که عواقب مناسب انجام می شود. "

.