چگونه بهترین ویژگی ها را در سازه های پیش نمایش اندروید 11 تست کنید

با وجود بسیاری از دستگاه های Android که هنوز منتظر اندروید 10 هستند ، سخت است که اولین نسخه پیش نمایش اندروید 11 در حال حاضر در دسترس باشد . در حال حاضر هیچ تاریخ رسمی انتشار برای آندروید 11 وجود ندارد و این در حالی است که مدت ها پیش خواهد بود تا کاربران عمومی شانس بررسی نسخه بتا عمومی را داشته باشند ، اما آزمایش کنندگان اولیه از قبل از راه اندازی برخی از ویژگی های اندروید 11 را کشف کرده اند. بعداً امسال برخی از قابل توجه ترین آنها ذکر شده است:

  • ردیابی تصادفات (فقط پیکسل): همه دستگاه های Pixel پس از به روزرسانی با Android 11 ، نسخه ای از برنامه ایمنی ایمنی اتومبیل قبلاً Pixel 4 را دریافت می کنند. همچنین نسخه اولیه برنامه را هم اکنون نصب کنید ، اگر ترجیح می دهند منتظر نمانید.
  • حباب گپ: نسخه های قدیمی تر Android از حباب های مشابه Facebook Messenger برای دسترسی سریع به پیام متنی استفاده کرد. مکالمات ، و به نظر می رسد آنها در Android 11 بازگشتند. E به طور دقیق نحوه کار آنها و آنچه به نظر می رسد نامشخص است ، با این وجود نامشخص است.
  • منوی اشتراک گذاری قابل برنامه ریزی: کاربران قادر خواهند بود برای شخصی کردن برنامه ها و مخاطبین ذکر شده در فهرست اشتراک گذاری Android 11.
  • Dark Time Timers: در حالی که برنامه های وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند در اندروید 10 ، به نظر می رسد تایمر خودکار برای روشن یا خاموش کردن موضوع تاریک بصورت محلی در دسترس خواهد بود در Android 11.
  • پیشرفتهای اتصال 5G: ساخت پیش نمایش Android 11 شامل API های جدید است که باید توسعه دهندگان و تولید کنندگان را آسان تر کند تا برنامه ها و ویژگی های 5G را توسعه دهند. خرید تلفن 5G احتمالاً ایده بدی است ، حتی اگر اندروید 11 آنها را کمی بهتر کند.
  • کنترل پخش رسانه ای Sense Sense (فقط پیکسل): تلفنهای پیکسلی نیز خواهند بود. قادر به پخش / مکث پخش صوتی با استفاده از کنترل های حرکات ساده ، به جای اینکه روی کنترل نوار اعلان ضربه بزنید.
  • گزینه های جدید اجازه برنامه: Android 11 به نظر می رسد که به کاربران اجازه می دهد مجوز برنامه های یک بار را صادر کنند. به عنوان مثال ، اگر فقط می خواهید به برنامه اجازه دهید در زمان های خاص به دوربین شما دسترسی پیدا کند ، می توانید روی گزینه "Only This Time" ضربه بزنید. برنامه می تواند یک بار از این ویژگی استفاده کند ، در آینده مجبور خواهد بود مجددا سؤال کند.
  • ضبط صفحه: کاربران می توانند به جای یک ویژگی داخلی ، سیستم عامل خود را با استفاده از ویژگی داخلی سیستم عامل ضبط کنند. برنامه شخص ثالث. این ویژگی در ابتدا برای آندروید 10 برنامه ریزی شده بود اما به جای آن به 11 کاهش یافت (حداقل در حال حاضر).

جالب است بدانید که چگونه این ویژگی ها تکامل می یابد و چه افزودنیهای دیگری ظاهر می شوند یا حذف می شوند. نسخه کامل Android 11 — به ذکر اجمالی در مورد Android 11 در رویداد Google I / O امسال در ماه مه نیست.

سعی در اجرای Android 11 اوایل

اگر شما واقعاً می خواهید Android 11 را زودتر امتحان کنید ، می توانید با استفاده از تلفن پیکسل خود (فقط پیکسل 2 ، 3 ، 3a) را بارگیری و نصب کنید. ، و 4 دستگاه پشتیبانی می شوند) ، اما اطمینان حاصل کنید که برای اولین بار به چه چیزی وارد می شوید.

نصب یک سازنده سازنده با ثبت نام دستگاه شما در آزمایش بتا آندروید متفاوت است ، بسیار پیچیده تر است. اگر هر یک از ساختهای اولیه اولیه Android 11 را امتحان کنید ، مجبور خواهید بود تلفن خود را مجدداً تنظیم مجدد کنید ، بنابراین دستگاه خود را قبل از تلاش برای تهیه نسخه پشتیبان از آن استفاده کنید. Google همچنین به شدت توصیه می کند از برنامه نویس Android 11 که در تلفن اصلی خود ساخته شده استفاده نکنید. Android 11 هنوز خیلی زود در حال توسعه است تا بیشتر برنامه ها یا ویژگی ها به درستی کار کنند (اگر اصلاً).

این گفته است ، اگر با مشکلات و محدودیت های پایداری خوب هستید ، می توانید Android 11 را بارگیری کنید. توسعه دهنده را در اینجا و سپس مراحل موجود در این صفحه را دنبال کنید تا آن را در دستگاه پیکسل خود نصب کنید.

.