کارفرمایان در حال افزایش تعداد کارگران از راه دور هنگام ترساندن کرونا هستند

زمان خواندن: 4 دقیقه

در اواخر ژانویه ، سازمان بهداشت جهانی شیوع کرونورویروس را یک بیماری اضطراری بین المللی بین المللی اعلام کرد ، با تأکید بر اینکه فعلاً ، این بیماری همه گیر نیست ، بلکه صرفاً یک بیماری همه گیر است.

در حالی که مردم فکر می کنند که coronavirus شیوع جدیدی از بیماری است ، در واقع موضوع مشترک ویروس های مختلف و شناخته شده است. انواع و غلظت های مختلفی از این ویروس ها وجود دارد ، برخی از آنها خفیف و بعضی به اندازه کافی جدی هستند که باعث مرگ می شوند. اکثر بیماران مبتلا به کروناویروس ، مرگ را تجربه نمی کنند ، با این حال ، به عنوان اکثر مردم به زودی پس از ابتلا به بیماری ، آن را درمان می کنند.

به طور رسمی با عنوان Novel Coronavirus 2019 یا ووهان کروناویروس نامگذاری شد ، این شیوع اخیر مربوط به شدیدترین نوع آن است. ویروس برخی از علائم این بیماری شامل سرفه ، گلودرد ، استفراغ ، عدم تنفس و تب است. بیماری تنفسی ، شدت بیماران از سرماخوردگی خفیف تا علائم بسیار جدی که می تواند منجر به مرگ شود ، متغیر بوده است. این علائم بین 2 تا 14 روز پس از آلودگی بین رخ می دهد.

ووهان کروناویروس اولین تهدید ویروس در مقیاس جهانی تقریباً در 20 سال از زمان شیوع SARS است. مقامات بهداشتی و دولتها ، مانند SARS ، گارد شدند که منجر به کشته شدن بسیاری شد. با این حال ، بر خلاف اپیدمی های قبلی ، اکنون سیستم هایی برای مهار بهتر ویروس وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که مانند آتش سوزی پخش نمی شود.

تأثیرات این كروناویروس خاص ، نیاز به حمایت از سلامت كاركنان و سازمان های آنها را مورد توجه قرار داده است. بر این اساس ، کار از راه دور برای شرکتهای دارای دفتر مرکزی در خاور دور و حتی ایالات متحده برای صنایع خاص به یک استراتژی اساسی تبدیل شده است.

سازمان هایی که در مناطقی که تحت تأثیر کرایه ویروس گونه ووهان قرار گرفته اند یا با آنها ارتباط برقرار می کنند ، باید در نظر بگیرند که چگونه کارمندان خود را از تماس جسمی با یکدیگر و افراد بالقوه آلوده محدود کنند. به عنوان یک اصول اصلی این استراتژی ، باید از تجمع تعداد زیادی از افراد در اماکن عمومی یا دفتری تا حد امکان جلوگیری شود.

نمونه بارز این احتیاط کنگره جهانی موبایل که اخیراً لغو شده است . اکثر فروشندگان تصمیم به خروج از این رویداد گرفتند و برگزارکنندگان آن درخواست کردند که شهر بارسلونا وضعیت اضطراری را اعلام کند ، زیرا تعداد زیادی از حاضرین در مرکز ریشه ووهان کروناویروس مستقر بودند.

Coronavirus افزایش کار از راه دور [19659019] مفهوم کار از راه دور یا کار در حال حرکت روند جدیدی نیست. هر روز تعداد بیشتری سازمان می توانند کار از راه دور انجام دهند. اجازه کارگران به کار "خارج از دانشگاه" کار سختی است که با اعتماد کارفرمایان به کارکنان خود به آنها پاداش داده می شود. برای کارگران از راه دور مزایای بسیاری از قبیل کار از هر نقطه و بسته به ساعات کاری خاص به وجود نمی آید. معمولاً اکثر کارگران از راه دور اجازه کار از راه دور را می خواهند یا به آنها اجازه داده می شود ، اما در چین این درخواست به یک نیاز تبدیل شده است.

برای مبارزه با گسترش Coronavirus ، سازمان ها به جای یک امتیاز ، کارهای دور دست را به عنوان یک ضرورت اجرا می کنند. در ژانویه حدود 60 میلیون نفر در چین مجبور شدند از خانه کار کنند ، زیرا دولت سعی در مهار ویروس داشت. این آزمایش غیر منتظره بسیار مورد استقبال واقع شده است ، و نه فقط در جلوگیری از شیوع آن ، سازمان های چینی در نظر دارند اتخاذ آن را به عنوان اقدامی دائمی تر در پیش بگیرند.

بخش فناوری اطلاعات چین مناسب ترین صنعت برای کارگران از راه دور است و از این رو طرفدار سبک زندگی انعطاف پذیر کار است. شرکتهای برجسته اظهار داشتند که اگر کار با راهبرد زیرساختی انجام شود که کارمندان و کارفرمایان را در بر داشته باشد ، کار از راه دور می تواند موفقیت آمیز باشد.

طی ده سال گذشته ، سازمان های مختلف در سراسر جهان به دلیل نیاز به کار ، فرصت های شغلی از راه دور را افزایش داده و گسترش می دهند. نیروی کار چابک با فناوری جدید تحریک شده است. علیرغم پیشرفت فناوری و ابزارهایی که باعث افزایش نیروی کار به صورت فزاینده ای می شوند ، این روند با خطراتی همراه است که ارتباط بیشتری با سلامت شبکه نسبت به سلامت شخصی دارد.

تعداد بیشتری از کارگران از راه دور ، سوراخ های امنیتی بیشتر

پارادایم کار از راه دور در حال ایجاد شکاف های امنیتی بیشماری برای سازمان ها است. در حالی که کارگران از راه دور ممکن است اهداف آسانتر برای هکرها باشند ، همه کارکنان باید از حملات مختلفی که باعث سوء استفاده از رفتار انسان برای باز کردن درب هکرها می شود ، آگاه باشند. یکی از آسانترین بردارهای حمله ، شبکه های Wi-Fi نا امن است.

سازمانها باید اجازه دهند كه از راه دور كار كنند ، مسئولیت های كارمندان از راه دور را در رابطه با بهترین روشهای امنیت IT و اهمیت حفاظت از داده ها به وضوح بیان كنند. برای تأمین لایه دیگری از دفاع در برابر دسترسی به شبکه غیرمجاز ، سازمانها باید سیاستهای امنیتی ویژه کارگر از راه دور را اجرا کنند که شامل نظارت بر دستگاه ، تأیید هویت چند عاملی و امنیت Wi-Fi است.

امروزه اکثر سازمان های جهانی هنوز به سخت افزار میراث وابسته هستند. مبتنی بر فناوری VPN برای دسترسی ایمن به شبکه و دسترسی به منابع ابری در شبکه های مختلف. این تجهیزات امنیتی شبکه محور و سخت افزاری مبتنی بر سایت که در طی 30 سال گذشته به آنها اعتماد کرده ایم ، دیگر برای تأمین دسترسی از راه دور و پیش فرض دیگر کافی نیستند.

در تأمین دسترسی ایمن به شبکه برای کارگران از راه دور ، سازمان ها باید استراتژی های امنیتی مختلفی را برای مقابله با حملات مختلف به شبکه و منابع خود ایجاد و پیاده سازی کنید. کاربر محور Zero Trust model protection en چندین لایه تأیید را قبل از اعطای دسترسی به منابع برای هر کاربر مجبور می کند.

علاوه بر این ، با پیاده سازی یک راه حل که به معماری محیط تعریف شده توسط نرم افزار ارائه می دهد ، سازمان ها هستند. ضمن حفظ ارزش نامرئی و غیرقابل دسترسی بودن مدل سنتی برای "خارجی" ، به استقرار محیط های جهانی کمک کرد. اینها می توانند در هر کجا مستقر شوند – از طریق اینترنت ، در ابر ، در یک مرکز میزبانی ، در شبکه خصوصی شرکت ها یا در برخی یا تمام این مکان ها.

بهداشت و امنیت امنیتی دست به دست هم دهند

خطرات دسترسی از راه دور مانند حرکت ناگهانی کارمندان در خارج از محل به منظور مقابله با Coronavirus ، سازمانها باید فن آوری محیط تعریف شده توسط نرم افزار و مدل Zero Trust را برای اطمینان از دسترسی ایمن توسط دستگاه های مجاز ، کاربران و مکانها اجرا کنند. . آنها همچنین باید به دنبال خدماتی مانند محیط 81 باشند که شامل ویژگی های پیشرفته یا حتی امنیت Wi-Fi خودکار ، اطمینان حاصل شود که ارتباطات کارمندان در تمام اتصالات اینترنتی رمزگذاری شده است. با استفاده از محیط 81 ، سازمانها می توانند اطمینان حاصل كنند كه تنها هنگام اتصال محیطهای ابر خود را کاملاً در اثر حملات پنهان شده ، اتصالات مجاز برقرار می كنند. این شبکه ها به عنوان یك برگ سلامتی به عنوان كاربران خود پاك می كنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محیط Zero Trust Secure 81 به عنوان یک سرویس مطمئن باشید که درخواست نسخه ی نمایشی را درخواست می کنید.