BET Will پوشش کامل یادبود کوبه برایانت ، بیشتر

Gianna Bryant and Kobe Bryant at the Memoriam روی صحنه در طول 51 جایزه NAACP تصویر ، ارائه شده توسط BET ، در سالن اجتماعات Pasadena در 22 فوریه سال 2020.
عکس : آرون جی. تورنتون ([ گتی ایماژ )

شبکه های BET زندگی و یاد و خاطره افسانه بسکتبال فقید کوبه برایانت را به شیوه ای خاص جشن می گیرند.

شبکه متعلق به بلک محور ViacomCBS برنامه های خود را برای ادای احترام به قهرمان نمادین پنج بار NBA که از بین رفت ، اعلام کرد. هشت نفر دیگر در یک سقوط هلیکوپتر در 26 ژانویه.

در 24 فوریه ، یک برنامه نویسی از ساعت 1 بعد از ظهر آغاز می شود. ET با BET به خاطر می آورد: کوبی برایانت ، پخش رایگان تجاری از خدمات یادبود برایانانت ، که توسط نویسنده ، فعال و قهوه سیاه میزبان مارک لامونت هیل ، در کنار روزنامه نگار ورزشی جمل هیل است.

هر دو میزبان (هیچ رابطه شناخته شده ای) درباره تجربیات فردی خود با ستاره سابق لس آنجلس لیکرز در طول سالها بینش و اظهار نظرهای شخصی ارائه نمی دهند.

"کوبه برایانت نه تنها یکی از بزرگترین ورزشکارانی است که تاکنون دیده است ، بلکه یک پدر ، شوهر ، کارآفرین و انسان دوست فوق العاده است." "اگرچه من از دست دادن دوست کودکی ام بسیار رنجیده ام ، افتخار می کنم که بخشی از پوشش BET از یادبود او باشم. با اشک ما قصد داریم کوبی را به گونه‌ای به خانه بیاوریم که عشق و تحسین عمیق ما را نشان دهد. "

"من سال ها به عنوان روزنامه نگار و هوادار کوبی را تماشا کردم ، قبل از اینکه او را در یک سطح شخصی بشناسم." NABJ روزنامه نگار برتر ESPN برنده سال ، پادکست خود را ارائه داد. وی گفت: "او یکی از محرک ترین ورزشکاران تاریخ ورزش حرفه ای بود. او فقط سعی نمی کرد بازیکن بهتری باشد ، بلکه یک دانش آموز بهتر ، یک دوست بهتر ، هم تیمی بهتر ، یک شوهر بهتر و یک پدر بهتر است. "

مراسم یادبود عمومی که زندگی بریانت و دختر 13 ساله اش ، جیانا را جشن می گیرد ، رویدادی باشکوه است که قرار است در مرکز استیپلز در لس آنجلس برگزار شود.

این برنامه در BET ، BET.com و کلیه کانال های رسانه های اجتماعی BET پخش می شود.

پس از یادبود ویژه ، شبکه کابلی اساسی مستند Showtime Muse Kobe Bryant را پخش می کند ، که به زندگی حرفه ای 18 ساله اش می پردازد.

پس از آن ، ویژه دیگری ، کوبه: پدر ، شوهر ، افسانه ، شامل فیلم های نادر و بازتاب هایی از هم تیمی ها و دوستان سابق از جمله ریحانا ، LL Cool J ، کریس پاول ، شوکل اونیل ، مت بارنز ، الکس رودریکز و بسیاری دیگر خواهد بود.

آن بخش از برنامه نویسی را با سرگرمی امشب ارائه می دهد.

"من ممنونم که خانواده BET فرصت داشتند تا وقتی که هنوز در کنار ما بود ، گل های خود را به کوبی بدهند. ما ادامه خواهد داد ، زیرا میراث وی بسیار تأثیرگذار بر ما است. "اسکات میلز ، رئیس جمهور BET با این اعلامیه گفت.

"از به رسمیت شناختن دهمین قهرمانی پیاپی NBA All-Star در 106 و پارک در سال 2008 تا معرفی وی با جایزه بشردوستانه BET در سال 2002 و کسب اطلاعات در مورد آنچه شکل می دهد #MambaMentality او در طول گفتگوهای نبوغ در BET Experience 2015 ، من بسیار خوشحالم که توانستیم و همچنان بتوانیم او را به عنوان رهبر و افسانه ای که برای همه ما بود تجلیل کنیم. " "نمازهای ما در این دوران دشوار با خانواده برایانت است."

در طول [شنبههای NAACP جوایز تصویر ، مراسم بزرگداشت ویژه ای در این مراسم به دنبال بخش In Memoriam برگزار شد.

نمایش جوایز تولید شده Reginald Hudlin این ورزشکار را با ارائه تصویری از تصاویر از زندگی حرفه ای خود برجسته کرد و با یک صحنه خالی بسکتبال در صحنه ایستاد.

کلیپ صوتی با حضور Bryant با تشکر از طرفداران خود در یک بازی لیکرز به عنوان تصاویر این ورزشکار ظاهر شد. صفحه نمایش

بعداً دو پرچم با شماره 8 و 24 پیراهن برایانانت فاش شد – پس از آن عکسی از برایان و جیانا در صحن نشسته در یک بازی قرار گرفت.

.