Breath Of The Wild Player در 11 ثانیه از مصیبت گانون پیروز شد

تعداد کمی از تجربیات در بازی های ویدیویی بهتر از تخریب یک رئیس سرسخت پس از فهمیدن استراتژی مناسب است. کاربر Reddit Master_t0rch اخیراً با بهینه سازی جنگ Legend of Zelda: Breath of the Wild در برابر مصیبت گانون ، این مرحله را به افراط سوق داد تا حدی که هیولا به یک شمع بی فایده تقلیل یابد. چند ضلعی ها فقط در 11 ثانیه.

استراتژی Master_t0rch با لباس مناسب شروع می شود. قبل از جنگ ، آنها پیوند را با خدای خشمگین مجموعه ای از Maskora Mask مجهز می کنند ، و باعث افزایش بازده خسارت شمشیرزن می شوند. قدرت حمله پیوند بیشتر توسط یک جایزه سه گانه "Attack Up" تقویت می شود ، احتمالاً از وعده غذایی که قبلاً آن را خوردید.

سلاح انتخابی Master_t0rch برای این نبرد Savage Lynel Bow است که چندین پرتابه را در یک زمان شلیک می کند ، بهمراه ترکیب باستانی. [پیکانبهدلیلآسیبدیدگیخود

به محض اینکه Master_t0rch پیوند را به دست می آورد ، آنها با استفاده از مهارت Stasis ، مصیبت گانون را در جای خود منجمد می کنند و با استفاده از ترفندی معروف به " Skew Bounce " را فریز می کنند. " اگر در هنگام عبور از هوا تعظیم بیرون بیاید ، پیوند قادر است سرعت را کند کند ، اما به طور معمول پرش معمولی او را به اندازه کافی بالا نمی برد تا این حالت را شروع کند. Master_t0rch با تنظیم یک Skew Bounce قبل از جنگ و سپس فعال کردن آن پس از فعال شدن Calamity Ganon ، به اندازه کافی بلند می شود. آنها سپس شروع به شلیک پیکان در نقطه ضعف رئیس می کنند.

فقط 5 ضربه طول می کشد تا نوار سلامتی مصیبت گانون را کاهش دهد – که قبلاً با شکست چهار جانوران الهی در اوایل بازی نصف شد. این رئیس معمولاً به مرحله دوم تغییر می یابد و به محض برخورد با سلامتی 1/4 ، برای مدت کوتاهی مصونیت خود را به دست می آورد ، اما Master_t0rch گانون را آنقدر سریع می کشد که بازی فقط در کل از برش های گذار عبور می کند. تمام جنگ به پایان می رسد به دنبال چیزی شبیه به ماجراجویی عجیب جوجو .

به عنوان کسی که دامنه توجه او از طریق اینترنت خراب شده است ، من قطعاً طرفدار این نوع موارد بیش از حد هستم – شبه پر سرعت خاص. چه کسی وقت دارد تا 20 ساعت از اتمام 100 درصدی Breath of the Wild playthough را تجربه کند وقتی Master_t0rch لحظه ای باورنکردنی را به اشتراک گذاشته است که فقط چند ثانیه از روز برای لذت بردن می گذرد؟

اطلاعات بیشتر درباره Breath of the Wild :

.