GDC 2020 به دلیل Coronavirus به تعویق افتاده است

عکس : GDC

به دنبال خروج چندین غرفه ساز اصلی ، برگزار کنندگان کنفرانس توسعه دهندگان بازی جمعه گفتند که این نمایشگاه که در ابتدا قرار بود از 16 تا 20 مارس در سانفرانسیسکو برگزار شود ، به دلیل نگرانی در مورد شیوع تاج ویروس تا تابستان به تعویق می افتد.

"پس از مشاوره نزدیک با شرکای ما در صنعت توسعه بازی و جامعه در سراسر جهان ما تصمیم سختی برای به تعویق انداختن کنفرانس توسعه دهندگان بازی در ماه مارس گرفته ایم. " وی گفت: "ما کاملاً قصد داریم یک رویداد GDC را بعداً در تابستان برگزار کنیم. ما برای نهایی کردن جزئیات با شرکای خود همکاری خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری را در مورد برنامه های خود در هفته های آینده به اشتراک خواهیم گذاشت. "

GDC گفت که شرکت کنندگان در کنفرانس برای بلیط های خود به طور کامل مسترد می شوند ، و هرکسی که در یک اتاق GDC هتل رزرو کرده باشد ، می تواند بدون مجازات کنسل شود.

پنل هایی که ارائه می دهند در GDC ارائه می دهند. گزینه ارسال این گفتگوها به صورت ویدیویی و GDC آنها را بصورت آنلاین ارسال می کند. نمایش جوایز جوایز بازی توسعه دهندگان بازی ها و جشنواره های بازی های مستقل ، که به طور زنده در GDC برگزار می شود ، در عوض در هفته 16 مارس در Twitch پخش می شود.

GDC یکی از طولانی ترین نمایش های سالانه صنعت بازی های ویدیویی است که دارای کنفرانس سالانه برای توسعه دهندگان بازی های ویدئویی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و به اشتراک گذاری ، GDC از آن زمان به یکی از مهمترین مکانهای صنعت برای ارائه توسط هردو AAA و استودیوهای مستقل تبدیل شده است. GDC 2020 در هر موضوع قابل تصور مربوط به طراحی و تولید بازی های ویدئویی ، لیست عظیمی از پانل ها را در اختیار داشت و با مذاکراتی از نینتندو ، سونی ، مایکروسافت ، اپیک و تقریباً در مورد سایر شرکت های بزرگ بازی ویدیویی.

خروج گسترده غرفه داران از GDC 2020 هفته گذشته آغاز شد ، هنگامی که سونی و فیس بوک ، تولید کننده هدست های Oculus VR ، اعلام کردند آنها به دلیل گسترش جهانی کروناوس از این رویداد بیرون می آیند. . روزهای گذشته جریانی از اعلامیه های مشابه از مایکروسافت ، حماسه ، آمازون ، بلیزارد ، کوجیما [19659010] ، Gearbox Software ، Iron Galaxy Studios و Unity . چندین رسانه همچنین اعلام کردند که آنها در این نمایشگاه شرکت نخواهند کرد.

GDC جدیدترین رویدادهای بسیاری است که به دلیل نگرانی های کوروی ویروس خاموش شده است. هر دو کنگره جهانی موبایل و EVE Fanfest در هفته گذشته لغو شده اند ، و همچنین چندین رویداد اسکورت [ رویدادها و .

کنسل شدن GDC یک چالش بزرگتر را برای استودیوهای بازی کوچک و مستقل ، که احتمالاً هزینه های قابل توجهی را در برنامه سفر خود در GDC صرف کرده اند ، پرداخت کرده است که قابل استرداد نیست. کنفرانس توسعه بازی آنلاین GameDev.World گفت که یک رویداد آنلاین و جمع آوری کمک های مالی تا را کاهش می دهد و بار مالی توسعه دهندگان کوچک را که را در GDC از دست نخواهند داد ، کاهش می دهد. .

از 27 مارس ، GameDev.World میزبان یک سریال گفتگوهای آزاد و پخش شده از سوی برنامه نویسان یک هفته خواهد بود. همچنین با itch.io در یک بسته نرم افزاری و بازی جمعی به منظور جمع آوری بودجه برای صندوق امداد GDC همکاری خواهد کرد. انجمن بین المللی انجمن توسعه دهندگان بازی نیز گفت كه در این تلاش ها با GameDev.World شركت خواهد كرد.

بروزرسانی: 7:11 بعد از ظهر: جزئیات مربوط به بلیط را اضافه کنید و بازپرداخت هتل.
بروزرسانی: 7:17 بعد از ظهر: جزئیات در مورد مذاکرات و رویدادهای GDC را اضافه كرد.