Mozilla نسخه Beta از Firefox با ساخته شده در VPN را برای اندروید و ویندوز راه اندازی می کند

Mozilla ، جامعه نرم افزاری در پشت مرورگر فایرفاکس ، اکنون خدمات VPN را برای اندروید و ویندوز 10 ارائه می دهد. سازمان غیرانتفاعی برای هر دو سیستم عامل برنامه ای را راه اندازی کرده است.

VPN داخلی برای ویندوز 10 و اندروید [19659003] برنامه سرویس VPN موزیلا ، شبکه خصوصی Firefox ، در فروشگاه Play موجود است. در حال حاضر ، فقط کاربران ایالات متحده می توانند برنامه را بارگیری کنند. پس از ثبت نام در نسخه بتا ، از کاربران دعوت می شود که آن را به صورت محدود آزمایش کنند. دیگران می توانند به لیست انتظار بپیوندند. آنها هنگام راه اندازی برنامه در کشور خود مطلع می شوند.

VPN را می توان در دستگاه های ویندوز 10 یا اندرویدی نصب کرد و به زودی سایر سیستم عامل ها نیز ارائه می شوند. نسخه بتا در ماه 4.99 دلار هزینه دارد. اگر در اولین ماه خدمت لغو کنید ، با 30 روز ضمانت برگشت پول همراه است. این قیمت در پایین ترین سطح طیف VPN است ، بنابراین نسخه کامل احتمالاً با افزایش قیمت همراه خواهد بود.

کاربران می توانند همزمان 5 دستگاه را به هم متصل کنند. آنها می توانند یک سرور را از بین بیش از 100 سرور در 30+ کشور انتخاب کنند.

چه چیزی باعث می شود VPN موزیلا بی نظیر باشد؟

برخلاف افزودنی مرور خصوصی فایرفاکس ، Firefox جدید ساخته شده در VPN تمام دستگاه را رمزگذاری می کند. فعالیت در دستگاه های Windows و Android. iOs ، پشتیبانی حداکثر و لینوکس در آینده اضافه خواهند شد.

موزیلا برای ایجاد VPN خود ، با Mulvad VPN همکاری کرد. این سرویس VPN بخاطر سیاست حفظ حریم خصوصی مورد توجه قرار گرفته و داده های کاربر را وارد نمی کند. شبکه خصوصی Firefox همچنین از پروتکل WireGuard VPN استفاده می کند. این نرم افزار نرم افزار رایگان و منبع باز به دنبال ایجاد امنیت بیشتر و عملکرد بهتر است. همچنین به کاربران امکان می دهد سریعتر در اینترنت گشت و گذار کنند.

استفاده از VPN مزایای بسیاری دارد. علاوه بر این ، موزیلا تضمین می کند که ترافیک شبکه و سابقه مرور کاربران ردیابی نمی شوند. تمام اطلاعات کاربر به طور کامل پنهان خواهد شد.

نیمی از سال در ساخت

موزیلا از ماه سپتامبر در حال آزمایش افزونه مرورگر شبکه خصوصی Firefox در ایالات متحده است. در حالی که در بتا است ، کاربران هر ماه 12 گذشت یک ساعته رایگان دریافت می کنند.

نسخه افزودنی مرورگر که تاکنون در دسترس است ، با این حال محدودیت های بیشتری نسبت به نسخه جدید برنامه دارد. برنامه افزودنی مرورگر به عنوان یک پروکسی مرورگر عمل می کند ، و به این ترتیب فقط اتصالات مرورگر کاربران را ایمن می کند.

محافظت از مرورگر شبکه خصوصی Firefox از سروری تهیه شده توسط Cloudfare استفاده می کند ، که تعداد محدودی از داده ها را جمع می کند و پس از 24 ساعت برای همیشه حذف می کند. [19659014]