OVPN WireGuard بتا را راه اندازی می کند | OVPN.com

WireGuard یک پروتکل جدید VPN است که از رمزنگاری های پیشرفته استفاده می کند. هدف آن از امنیت بیشتر و کارآمدتر بودن منابع نسبت به سایر پروتکل های VPN است. ما قبلاً توانسته ایم در هنگام بارگیری کامل روی سرورهای OpenVPN ما حدود 2 گیگابیت در ثانیه اندازه گیری کند. با WireGuard ، ما در همان سخت افزار توانستیم به حداکثر سرعت 4 گیگابایت در ثانیه برسیم.

نمودار زیر معیارهایی از وب سایت WireGuards دارد و پروتکل های مختلف VPN را با یکدیگر مقایسه می کند:

و این تنها سرورهای VPN ما نیست. قادر به رمزگذاری ترافیک در سرعت های بالاتر ، بلکه دستگاه هایی که به سرورهای WireGuard ما وصل می شوند نیز هستند. روترها و تلفن های همراه به طور کلی پردازنده های بسیار ضعیفی برای ارائه سرعت خوب با OVPN دارند – اما اکنون این تغییر می کند.

WireGuard دارای رومینگ داخلی است که در هنگام ترک شبکه Wi-Fi به داده های تلفن همراه ، یک تجربه داخلی را تجربه می کند (4G). . اتصال به سرورهای VPN بلافاصله اتفاق می افتد ، به جای 20-40 ثانیه ای که معمولاً OpenVPN طول می کشد.

Open beta

ما می توانیم تشخیص دهیم که از آزمایش های داخلی Wireguard که آخرین آنها انجام داده ایم بسیار راضی و تحت تأثیر قرار گرفته ایم. شش ماه. ما بسیار راضی هستیم که تصمیم گرفتیم بتا را برای همه مشتریانی که مایل به آزمایش WireGuard هستند ، راه اندازی کنیم.

ما به عنوان نقطه شروع ، WireGuard را در سرورهای VPN خود در گوتنبرگ و سرورهای جدید VPN در Sundsvall مستقر کردیم. پس از دریافت بازخورد و تغییرات بالقوه در اجرای خود ، به استقرار WireGuard به بیشتر و بیشتر مراکز داده خود ادامه خواهیم داد تا زمانی که در همه مناطق ما موجود باشد. بنابراین ، ما در طی ماههای آینده برای افزایش وزن ، دوره ای از افزایش سطح اصلی را خواهیم داشت.

فعال کردن خدمات پخش و ارسال پورت در اجرای WireGuard ما یکپارچه شده است. Public IPv4 و Multihop هنوز یکپارچه نشده است ، اما ما قصد داریم آنرا ادغام کنیم. ما همچنین سرانجام WireGuard را در ویندوز ، macOS و Ubuntu در سرویس دهنده دسکتاپ خود ادغام خواهیم کرد ، اما در حال حاضر توصیه می کنیم از برنامه های رسمی در راهنماهای Wireguard استفاده کنید.

اگر مشکلی را هنگام آزمایش تجربه کردید ، از دسترسی خود دریغ نکنید. سؤالات متداول ما طی هفته‌های آینده گسترش خواهد یافت تا راهنمایی و کمک بیشتری راجع به Wireguard ارائه دهد.


WireGuard یک علامت تجاری ثبت شده از جیسون A. دونفلد است.