The Wood Is Black Black مورد علاقه من برای نقل قول

عکس : The Wood ( YouTube ) [19659003] اگر می خواهید از من بپرسید که نقل قول ترین فیلم سیاه همه زمان ها چیست ، می خواهم بدون تردید بگویم ، آمدن به آمریکا . بنابراین بسیاری از عبارات فیلم نمادین هستند و در این مرحله به سادگی بخشی از فرهنگ پاپ سیاه هستند. وقتی موهای فردی به خصوص تازه به نظر می رسد ، مرسوم است که در مورد آب میوه ها و انواع توت ها که باید جزئی از رژگونه موهایشان باشند ، اظهار نظر کنید.

"این چیست؟ مخملی؟" کلاسیک.

"پوزه کرگدن بیماری." کلاسیک.

شلیک کنید ، می دانم که فرانک سیناترا یکی از معدود افرادی بود که می دانست جو لوئیس توانسته است این را به 137 سال برساند و حساب کند.

محمد علی؟ اوه مادرش او را خشت نامید ، من می خواهم او را خشت بنامم.

کل فیلم واقعاً یک دستگاه قول بزرگ است. منظورم این است که این شرم آور لعنتی است که آنها با آن سگ کردند. اما آیا می توانم شما را با یک راز کوچک اجازه دهم؟ برای همه نقل قول های کلاسیک و فراموش نشدنی در آن فیلم ، این پسران من نیستند و من بیشترین نقل قول و ارجاع را داشته ام. این فیلم خواهد بود ، دست پایین ، The Wood.

چوب شما می پرسید چیست؟ (من واقعاً امیدوارم که شما از این سؤال نپرسید.) The Wood فیلمی در سال 1999 است که در سال های 1999 در Inglewood ، کالیفرنیا (با نام چوب) نیز ساخته شده است ، با بازیگر نقش Taye Diggs (Ro). ، عمر اپس (مایک) و ریچارد تی. جونز (باریک) – اگرچه ستاره های واقعی فیلم مردمی هستند که نسخه های جوانتر آنها را بازی می کنند – به علاوه مالیندا ویلیامز (آلیشیا). این بهترین فیلم هومی سینمای جهان سیاه است و اگر این طور نباشد ، این فیلم است (به همراه قند قهوه ای ) که بیشتر از سال ها طنین انداز خود را با من حفظ کرده است. سه گانه Ro ، Mike و Slim — ترنت کامرون ، شان نلسون و Duane Finley so آنقدر شیمی طبیعی داشتند و به نظر می رسید در واقع مانند همدیگر به اندازه کافی دوست داشتند که shenanigans آنها کاملا قابل باور باشد.

هنگامی که به کم ارزش ترین شخصیت فیلم سیاه همه زمان ها اضافه می شوید ، برادر بزرگ آلیشیا و همسایگی عضو باند خون استیسی (با شگفت انگیز توسط De'Aundre Bonds) بازی می کند ، کل فیلم صمیمی از پیوند و برادری سرگرم کننده اما با کیفیت است. من می خواستم در The Wood باشم زیرا شخصیت های اصلی درست مثل دوستان واقعی من هستند و می خواستم بخشی از خدمه آنها باشم.

حتی اگر ما نتوانستیم به خدمه آنها بپیوندیم – خوشبختانه من خدمه شگفت انگیز خود را از خانواده دارم ، همه طرفداران The Wood ، به هر حال ، ما توانسته ایم به نقل از بسیاری از این فیلم کار کنیم در زندگی روزمره که حتی خنده دار هم نیست.

به عنوان مثال ، می دانم که به دلیل چوب به طور خاص میوه Tic Tacs نمی گیرم. و این همان جایی است که من به طور خاص یاد گرفتم که وقتی صحبت از خانم ها می شود ، "خورد نکنید ، هرگز جوید." در حالی که این کاملاً مزخرف است و کاملاً منطقی به نظر می رسد مانند منطق کلاس 8 ، من اکنون با آن اعتبار زندگی می کنم. من نمی دانم وقتی اتفاقی می افتد در فروشگاه هستم ، اسم یک سارق را نمی گویم ، زیرا درست بعد از اینکه مایک اسم استیسی را گفت در حالی که استیسی و بو در حال سرقت AA مارت بودند ، استیسی مانند این بود: " اسم من را بگو ، هومی! "

اما پس از آن استیس مانند بود ،" احتمالاً می خواهید به رقص بروید. پسر ، یک نیگا آنها را رقص کن. " میدونی چیه؟ من هم همینطور من می گویم تمام وقت هنگام یادآوری هر چیزی: همه رقص است. وقتی زیاد مشروب می خورم ، تقریباً همیشه دستم را روی شانه کسی می گذارم و می گویم: "سرم می چرخد!" و گرچه ممکن است بدانند که من چوب را رجوع می کنم ، اما من کاملاً هستم.

در اطراف من و خانه ها و چیزهای دیگر نباشید. تقریباً همیشه با این گفته "این آبی روشن است!" برآورده می شود. که وقتی مایک ، رو و اسلیم گفتند وارد قلمرو خون شدند که استیسی و بو به سرقت رفتند. آبی بیشتر وجود ندارد ، تمام آن به رنگ آبی روشن است.

یکی از دلایلی که من The Wood را دوست دارم خیلی به دلیل صحبت هایی است که بچه ها دارند. مطمئناً آنها خام هستند ، اما می توانید بگویید که آنها به یکدیگر اهمیت می دهند و برای اطمینان از اینکه همه در هر کاری که انجام می دهند به سعادت رسیده اند ، سرمایه گذاری شده اند. در مورد قدمت یا پیدا کردن یکی از آنها هیچ مشکلی وجود ندارد. طرح داستان در حوالی روز درگذشته است که روز در روز عروسی از دست می رود و اسلیم و مایک سعی می کنند او را به مکانی که باید باشد برگردانند – ازدواج با زنی که دوستش دارد.

هیچ کس نمی گوید " ازدواج نکنید ، "همه آنها می گویند" ازدواج کنید و خوشحال باشید. " این پیام یک پیام ساده است ، اما واقعاً چگونگی تعامل با اکثر بچه هایی است که من می شناسم. مطمئناً ، همه ما در مورد ازدواج و کنار گذاشتن کارت بازیکن شوخی می کنیم ، اما همه ما برای همسری که این کار را انجام می دهد بسیار خوشحال و خوشحال هستیم و این کار را به عنوان یک مأموریت شخصی انجام می دهیم تا اجازه ندهیم او از بین برود.
love The Wood بخاطر چراغ های عقبش که موقع جوان بودن یادم میاد بلکه به این دلیل که تقریباً برای هر موقعیتی می توانم یک نقل قول از فیلم پیدا کنم. و اگر فیلم را می شناسید و عاشق آن هستید ، پس می توانید.

زیرا شما آن را می شناسید یا نه ، آن به رنگ آبی روشن است.

.